TCL Seria C70

Pneumat2

New member
ext4, ext3... powinny działać
No tak ale to znowu PC z Windowsem tego nie widzi.. nie ma dobrego rozwiązania na to dziadostwo. Działający Exfat załatwił by sprawę ale nie działa a na moim Xiaomi działa bez problemu ale wiadomo Xiaomi lepsze hehe

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
mógłbyś rozwinąć temat? jestem ciekawy czego mogę się spodziewać gdyż aktualnie nadal mam problem z zapisanym profilem użytkownika i zawsze mi przeskakuje na film i głośność na 7...

co chcesz bym rozwinął?
Producent nie publikuje żadnej listy zmian.
To co napisali użytkownicy to zwykle odczucia. Jednemu lepiej działa jakaś funkcja, innemu się pogorszyło... Czasem dotyczy to tych samych właściwości.

Tajne nie oznacza, że ja wiem i nie powiem.
To oznacza, że producent (chyba?) wie ale się nie dzieli tą informacją.
 

Czarzasty

New member
Ponawiam prośbę o aktualizację i kalibracje do C7026. Niestety nic nie dotarło do mnie:( ...
Na v509 od czasu do czasu HBO GO restartuje całkiem system, a znowu czasami nie jest widoczny TV gdy chcę coś udostępnić z youtube z telefonu. Dysków nie podłączałem, ponieważ głównie używam domowego NASa i śmiga to ładnie na SMB czy też DLNA.
 

tgrzebien

New member
U mnie też jest często problem z chromecastem czyli udostępnianiem z telefonu czy laptopa przez wifi na tv. Wcześniej działało bez problemu za każdym razem.
 

tgrzebien

New member
v511, wczoraj jak chciałem coś z telefonu puścić to z 10 minut siedziałem i próbowałem się połączyć. Jak już zaskoczyło to działało bez problemu.
 

Silverek

New member
Hmm... bardziej bym obstawiał na problem z WiFi niż z softem. Tak jak pisałem wcześniej u mnie nigdy nie uświadczyłem takiego problemu. Zawsze się łączy za pierwszym razem i trwa to dosłownie sekundę od kliknięcia. Jaki masz zasięg WiFi w miejscu gdzie stoi tv?
 

tgrzebien

New member
Nie wiem czy zauważyłeś jak pisałem wcześniej, ale przed wgraniem nowego softu wszystko działało jak należy. Internetu nie zmieniałem. Więc to raczej wina softu. Zwłaszcza, że przede mną też ktoś ma z tym problem. Zasięg wifi jest bardzo dobry.
 

Silverek

New member
Aj, widocznie nie doczytałem. Przepraszam. Jeśli na V509 nie miałeś tego problemu to wróć do tego softu. V511 chyba nie wnosił żadnych znacznych zmian.
 

tgrzebien

New member
na 509 nie używałem akurat chromecasta. Za krótko miałem ten soft. Aż tak często z tego nie korzystam, więc poczekam, może kiedyś się polepszy.
 
Do góry