TCL Seria C70

_mark_

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja wszystko dostałem i jest elegancko, obraz super, minęły też moje wieczne problemy z wifi, głośność na słuchawkach po bluetooth też działa lepiej. Pozdrawiam.
 

noreks1

New member
Witam po dłuższej przerwie. Soft nagrany na innego pena poszedł. Więc wielkie dzięki za podpowiedź.
Następnym problemem jaki napotkałem jest wyszukiwanie kanałów. Znajduje podczas wstępnej konfiguracji ale ich nie zapisuje. Gdy pominę działa mi tylko wszystko co z netu a na tv informuje mnie ze brak kanałów należy poszukać. Gdy wchodzę w ustawienia i w kanał wiesza się i wraca. Walczyłem cała noc i nic. Ktoś poradzi??
Witam. Czy ktoś miał podobny przypadek i sobie poradził?
 

Tcl55

New member
Witam. Dostałem plik, pobrałem wrzuciłem na pen drive i tv nie widzi nic. Plik w formacie pkg z informacją jako uszkodzony lub błędny. Proszę o pomoc
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam. Dostałem plik, pobrałem wrzuciłem na pen drive i tv nie widzi nic. Plik w formacie pkg z informacją jako uszkodzony lub błędny. Proszę o pomoc

Jeßli jest tak jak napisalaes to sie nie dziwię, Pobrać, nagrać to za mało.
Opisz dokładnie co robisz. Jaki plik wgrałeś...
Czarodziejska kula słąbo działa by zgadnąć co jest źle.
Na pewno trzeba jeszcze podłączyć pendrive do tv i uruchomić procedurę aktualizacji w sposób zależny od pliku jaki posiadasz.

Tv nie widzi pliku czy podaje błąd pliku bo to sprzeczne informacje.

Jak robisz kolejne kroki prawidłowo to próbuj inne porty USB w tv, inny pendrive.
Upewnij sie też, że śćiągnąłeś cały plik i bezpiecznie odłączasz flasha w kompie gdze kopiujesz plik.
 
Ostatnia edycja:

axelmateuss

New member
Witam. Dostałem plik, pobrałem wrzuciłem na pen drive i tv nie widzi nic. Plik w formacie pkg z informacją jako uszkodzony lub błędny. Proszę o pomoc
Pendrive (sformatowanego w FAT32) wkładasz do górnego gniazda USB. Wyjmujesz telewizor z prądu (nie wystarczy go tylko wyłączyć pilotem), naciskasz i trzymasz przycisk sterujący z tyłu urządzenia, włączasz je do prądu i puszczasz przycisk, gdy zobaczysz komunikat o aktualizacji. Musi pójść :)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Breti1983

New member
Z utęsknieniem czekam na soft 511. Lukaszbretes@gmail.com. Posiadam soft 500,bluetooth słuchawki dzialaja, wi fi nie działa, zniknęła opcja zamykania poszczególnych aplikacji. Czy w wersji 511 coś z powyższych spraw zostało poprawione bądź nie działa? Kieruje to pytanie do fachmanow z tej branży. Pozdrawiam.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Z utęsknieniem czekam na soft 511. Lukaszbretes@gmail.com. Posiadam soft 500,bluetooth słuchawki dzialaja, wi fi nie działa, zniknęła opcja zamykania poszczególnych aplikacji. Czy w wersji 511 coś z powyższych spraw zostało poprawione bądź nie działa? Kieruje to pytanie do fachmanow z tej branży. Pozdrawiam.

W każdej wersji jest dostępne zamykanie aplikacji. Tyle że w niektórych było szybkie i wygodne. To się nie wróciło i chyba nie wróci.
 
Do góry