TCL Seria C70

emde_

New member
Ja bym brał 4K.i 100 Hz czyli Philips
55pus6561 za 3599 zł
I dalej TCL 55c70 za 3299 zl
Z wyposażenie oraz możliwościami wychodzi przed konkurencję.
- lepsze dźwięk
- lepsze multimedia
-łatwiejszą obsługę
- więcej aplikacji
I chociaż to rzecz gustu - design.

Kiki czyli uważasz ze Philips 6561 jest lepszy od C70??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
PHILIPS ma natywne 100 Hz .
TCL mimo swoich 50Hz ma bardzo dobrze uplynniacze i jest w innej klasie cenowej.
 

FoX88

New member
Kiki, mam pytanie o ten pilot głosowy gratis. Rozumiem, że tylko kupując u Ciebie i będąc niebieskim ten pilot jest dodawany do telewizora?

Chodzi mi o to czy ten pilot jest gratis do C70 generalnie domyślnie czy od siebie go dorzucasz za to, że ktoś właśnie u Ciebie kupuje będąc niebieskim?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście , że wystarczy bo do konsoli nie trzeba 100Hz
Napisz proszę na Pw dostaniesz specjalną ofertę.
 

adamtom

New member
Hej,

Brakuje mi jednego ficzera który miałem w panasonicu. Automatyczne włączanie i wyłączanie razem z dekoderem. Można coś takiego włączyć?

Jeszcze jedno. Udostępnienie w sieci domowej dysku usb podłączonego do tv. Jest jakiś prosty sposób?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Thomson nie ma odpowiednika.

Czy ma timer - napisz do urania-Marek , on sprawdzi.
Bo nie sprawdzałem .
 

michal86ole

New member
Mój TLC C70 też nie miał, a też go sporo szukałem. Na innym telewizorze z android tv jest na samym dole po wejściu w home obok ustawień i był podobno wprowadzony na życzenie klientów.
 

lukaszkrk

New member
Chodzi mi o to czy ten pilot jest gratis do C70 generalnie domyślnie czy od siebie go dorzucasz za to, że ktoś właśnie u Ciebie kupuje będąc niebieskim?

wygląda na to że ten pilot jest zawsze w zestawie, poniżej link do screena gdzie taką informację przekazał producent

0daf62037d5a4.png
 
Ostatnia edycja:

OtakuZMC

New member
Witam,
A co polecilibyście o podobnych parametrach co ten Philips 55PUS6561 tylko z większym kontrastem? Albo chociaż z bardziej czarną czernią. Budżet podobny około 3500 - 4000 złotych.
Dzięki z góry
 

OtakuZMC

New member
Od 8 lat szczęśliwie bez jakiegokolwiek :). W telewizji od dawna ma niczego co by mnie specjalnie interesowało a dvd na laptopie się oglądało.

Netflix i inne serwisy streamingowe skutecznie zachęciły mnie do zakupu. Tym bardziej, że dorobiliśmy się własnych 4 ścian i jedną z nich chciałbym ozdobić telewizorem ;).
 

OtakuZMC

New member
U55C7006 brzmi smakowicie, ale nie widzę go póki co w oficjalnej dystrybucji w ofercie żadnego marketu. Wiadomo kiedy się ma pojawić?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Jak mówiłeś kiki to temat miał być tylko o telewizorze tcl c70, resztę postów miałeś usuwać. A teraz jakiś koleś pisze tutaj o phililsie a ty mu jeszcze odpowiadasz. To trochę dziwne, bo albo mówisz jedno i robisz albo piszemy co chcemy i gdzie chcemy
 
Do góry