TCL Seria C70

klossowski

New member
...
Dziś kolejna skucha. Sam sie włącza bez mojej ingerencji

Nie tylko Tobie, taki już urok tego "cudu techniki" :D
Ja musiałem odłączyć wifi, żeby mi się ustawienia obrazu nie resetowały..... podejrzewam, że chińskie dzieci piszą ten soft w ichniejszym gimnazjum na zajęciach z informatyki :D

...
P.S. Gdyby nikogo nie było w domu w nocy a tv włączy się na cały regulator to kto odpowiada za zakłócenie ciszy nocnej?

No to chyba zależy od tego, kto akurat jest w tv, jak śpiewa Krawczyk to chyba on drze ryj i on zakłóca, to są proste rzeczy do udowodnienia :D
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Kolejny użytkownik którego zachwyt tym cudem techniki prysł po kilku dniach użytkowania. Witaj w klubie tych co też się skusili i teraz żałują że dali się namówić na tv który tylko z zewnątrz ładnie wygląda a to co ma w środku to totalne nieporozumienie i nie licz że kolejne oprogramowanie coś zmieni mam ten TV już od dłuższego czasu i każde nowe oprogramowanie nic nowego nie wnosi (poprawia) wręcz przeciwnie więcej baboli tylko dochodzi.
 

Kraczykruk

New member
Wiecie co w moim przypadku powodowało samoczynne włączanie się TV? Router Wi-Fi. Zmieniłem z TP-Linka na Asusa i od 2 miesięcy ani razu sam się nie włączył.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jak już wspomniałem wcześniej , TCL powinien przewalić oprogramowanie od początku do końca na nowo i poprawić wszystkie błędy i wtedy wypuszczać soft , bo tv wydaje się być dobrym tv ale jak mam tv z ***************kim oprogramowanie i nie działa na 100% to o czym mowa ? Byłem i może jestem skłonny kupić TCL ale jak na razie z działaniem tv pod względem technicznym nie ma sensu szkoda nerwów w moim przypadku
 

gwidon68

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sz.P Kiki
Moj poprzedni telewizor to samsung 37cali 6100 i nie jestem hejterem, a kupiłem tcl z uwagi na cenę i opinie m.in pańskie.Teraz samsung na działce słuzy znakomicie, ale zastanawiam się czy nie wróci do domu.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdzie nie pisałem ze jesteś hejterem.
Podałem linki do ogólnych opinii ludzi zadowolonych.
Tam są hejterzy płatni i łatwo bardzo ich wyłapać bo piszą bzdury.
Ostatnio klientowi tez się włączał sam i okazało się że Niana automatyczna powodowała zakłócenia pracy .
Wiec zanim będzie się narzekać na dowolny telewizor trzeba dobrze sprawdzić urządzenia w sieci.
 

DLUGI321

New member
No fakt 7 osób chwali ten TV na CENEO gdzie każda z tych osób może też być podstawiona nie ma z tym większego problemu, a gdzie jest te +/- 993 osoby które go chwalą bo zdaje mi się że obecnie chyba bliżej tych niezadowolonych niż odwrotnie. Jeżeli już piszesz że TV sam się włączał przez elektroniczną nianię to weź wybacz to jest żałosne żeby takie urządzenie powodowało takie problemy widać że zanim kupi się jakiś TV od TCL to trzeba sprawdzić wszystkie urządzenia w domu czy nie będą miały negatywnego wpływu na działanie TV. Problem z tym włączaniem jest już znany od samego początku i jakoś nie słychać by konkurencji miała z tym problemy a TCL od samego początku ma z tym problem a to tylko jeden z wielu znanych lecz olewanych problemów przez TCL
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo 993 jest zadowolonych wiec tez nie piszą .
Przeważnie niezadowoleni piszą więcej.
TCL sprzedał obecnie kilkanaście tysięcy.
Więc sensacji nie ma.
A hejterzy kiedyś i tak otrzymają to co się im należy, nie zależnie od marki.
Są juz pierwsze pozwy w Polsce na taki gatunek.
 

gwidon68

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żeby nie było niedomówień
Obraz hd ok
Upscaling więcej niz ok
Dyskwakifikuje ten tv:
hdr pro i brak jego wyłączenia
samoistne włączanie(nie mam niani)
bluetooth (który nie może sparowac słuchawek philips niezlej klasy)
timer w głębokich zakamarkach ustawień
pilot głosowy
to tyle i aż tyle
pozdrawiam
 

DLUGI321

New member
Chyba będziemy bawić się w cyferki i obawiam się że ani ty mi ani ja tobie nie zdołamy udowodnić ilu jest zadowolonych a ilu nie więc chyba podawanie z twojej strony że jest 1000 osób zadowolonych mija się z prawdą bo nigdy mi tego nie udowodnisz. A wystarczyło by faktycznie TCL przyjrzał się zgłaszanym błędom i je zlikwidował a na 80% zmniejszyło by się narzekanie bo całkowicie nie da się tego zlikwidować bo zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie coś działało. Ogólnie całe larum na temat tego TV wynika tylko i jedynie z bardzo niedopracowanego oprogramowania bo mimo wszystko reszta na plus dla tego TV ale oprogramowanie to jest lwia część TV które ma wpływ na jego działanie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy każdy musi być zadowolony - nie.
To tylko sprzęt i to klasie cenowej podstawowej.
Na szczęście ludzie głównie kupują głównie telewizor tak jak deklarują - dla jakości.
 

DLUGI321

New member
Jeżeli tak jest niby chwalony to każdy powinien być zadowolony a tu tylko dobry marketing bo rzeczywistość pokazuje że tak pięknie dzięki niedopracowanemu oprogramowaniu nie jest. O jakości to będzie można rozmawiać jak poprawią oprogramowanie a teraz to tak na siłę próbujesz przekonać że wszystko działa w 100% a nic o tym że zaraz po kupnie trzeba pisać do Marka o pomoc bo co chwila coś nie działa wyłącza się itp. Mimo wszystko trzeba jednak Panu Markowi podziękować za cierpliwość i za chęć pomocy wszystkim którzy dali się namówić na ten TV jeszcze raz szacunek dla Pana Marka
 

klossowski

New member
...
Na szczęście ludzie głównie kupują głównie telewizor tak jak deklarują - dla jakości.

Jakiej jakości??? Ja mam w swoim egzemplarzu jakiś najtańszy badziew od LG i odwzorowanie kolorów jest 10 gorsze niż w najtańszym Samsungu. Stoi w drugim pokoju to mogę porównać :D ( I wiem co to kalibracja!) Oprogramowanie owszem, ma wiele możliwości, ale masa podstawowych rzeczy nie działa ( żeby nie było, w Samsungu też wiele rzeczy nie działa i na dodatek tego naprawić się nie da, bo nie ma żadnych aktualizacji!). Kupiłem to taniej od najtańszej Manty i w takiej cenie uważam, że nie ma co wybrzydzać, ale opisać można, może ktoś ma inne wymagania :D albo podpowie jak to można "naprawić" :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczekuj od sprzętu tyle ile za niego zapłaciłeś.
We wszystkich ankietach na świecie( Sony, Panasonic, Philips itd )- kupujący deklarują że najważniejsza rzecz to jakość.
Widocznie akurat Twoje kryteria są inne...
 

gwidon68

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pelna zgoda. Nie można oczekiwac cudów od tv za 2000, ale niech on będzie dobracowany (może byc ubozszy),a nie sprawiajacy uzytkownikowi problemów od początku działania. To tak jak kupic tanią patelnie z plastikowym dnem. Po co?
 

DLUGI321

New member
Zgodzę się z przedmówcą że nie można oczekiwać cudów w tej cenie ale skoro TCL tak bardzo chwali się tym TV a niestety dobre oprogramowanie ma bardzo duży wpływ na jakość to chyba wypadało by przyłożyć się raz a porządnie i wydać dobrze działające oprogramowanie w końcu TV TCL czy to niższa czy wyższa półka ma wspólne oprogramowanie co można uznać za plus ale i minus. Jakość to nie tylko ładna obudowa to w dużej mierze właśnie oprogramowanie i tu TCL właśnie poległo.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Czy każdy musi być zadowolony - nie.
To tylko sprzęt i to klasie cenowej podstawowej.
Na szczęście ludzie głównie kupują głównie telewizor tak jak deklarują - dla jakości.


Mam jedno pytanie do pana kiki : powie mi pan do czego służy kod w philipsach na obudowie tzw OPTION CODE a ja panu napiszę trochę sprostowanie do pana słów : "To tylko sprzęt i to klasie cenowej podstawowej "



Ale czekam na pana odpowiedz i nie na pw ale tutaj
 
Do góry