TCL Seria C70

pioterek9

New member
Te komendy działają i na starej wersji systemu. Bo to jest google now, a nie asystent i działało na android 6, jak tylko wyciągnąłem tv z pudełka. Obecnie mam system 7 ściągnięty normalnie przez tv, a nie z forum i mi te komendy działają na pilocie głosowym. Albo mówię film piękna i bestia to mi otwiera opis wraz z możliwością kliknięcia i obejrzeniu od razu na netflix.
Co takiego więc daje nowego ten asystent? Bo myślałem że np spytam się go: dobry film dziś w tv. To myślałem że mi odpowie albo jak dojechać do x to by mi wyświetlił mapę lub połączenia autobusowe.
Bo te komendy co podajesz to normalnie google rozpoznaje bez tego asystenta. A google asystent to coś na wzór Siri, że prowadzisz konwersacje dość naturalna. Pytasz się asystenta: mam ochote na pizze jakie są.pizzerie w pobliżu. I asystent ci powinien odpowiedzieć. A jak masz termostat czy oświetlenie sprzężone z siecią to asystentem google możesz nawet nimi sterować.

Oczywiście jest tak jak piszesz w 6 komendy działały w andku 7 wersji 353 przynajmniej u mnie pilot totalnie nie przenosił na ekran tego co się mówiło - ja swoje on swoje pokrycia żadnego :) teraz jest ok do tego w ładniejszym (graficznie) wydaniu już wiem z na forum postów że assistant tylko po angielsku
 

Wasiu84

New member
Kiedy można.sie spodziewać tej aktualizacji normalnie z poziomu tivi przez sieć.
Jestem zrażony do takich aktualizacji z nieoficjalnych stron. Raz ściągnąłem system.android.na telefon i się okazalo, że był to android z wbudowanym jakimiś "wirusem". I tak mi się czasami włączała kamerka przednia, latarka i ogólnie dziwnie się zachowywał, nie wiadomo co tam jeszcze robil i jakie dane zbierał.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Kiedy można.sie spodziewać tej aktualizacji normalnie z poziomu tivi przez sieć.
Jestem zrażony do takich aktualizacji z nieoficjalnych stron. Raz ściągnąłem system.android.na telefon i się okazalo, że był to android z wbudowanym jakimiś "wirusem". I tak mi się czasami włączała kamerka przednia, latarka i ogólnie dziwnie się zachowywał, nie wiadomo co tam jeszcze robil i jakie dane zbierał.

Instaluj i nie obawiają się. Aktualizacja przez sieć będzie dużo za późno
 

Wasiu84

New member
Ale co się zmieniło właściwie? Jestem zadowolony z obecnego systemu, w nowym asystent po angielsku i właściwie nie wiadomo co on daje, jak go mogę wykorzystać przy tv. Szata graficzna się zmienila? Możecie dać scriny.
YouTube w najnowszej wersji przycina na tej aktualizacji?
 

d3m

New member
v373 ma problem (przynajmniej u mnie) z zestawieniem połączenia internetowego po kablu po szybkim włączeniu tv. Nie zawsze ale problem jest. Pomaga tylko ponownie uruchomienie TV.
 

Wasiu84

New member
Ja mam ruter metr od tivi ale i tak na kablu ciagne, bo po wifi metr od rutera mam 50mb (na każdym urządzeniu) a po kablu 80-90.
Kiedy pokażecie możliwości nowego systemu i wygląd? Niektórzy mają takie problemy z systemem, że jak mi działa dobrze to boje się go rudzac. Chyba że ten nowy na prawdę mnie pozytywnie zaskoczy w swojej funkcjonalnosci, że zaryzykuje. W końcu będę darmowym testerem:)
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
A jakie możliwości nowego systemu chcesz by Ci pokazano tam nic ciekawego się nie zmienia dodają jakieś pierdoly które nic nie dają wygląd cały czas ten sam błędy te same co na początku z większością nic nie robią bo najprawdopodobniej nie potrafią ich naprawić plus nowe które może nie jakieś wielkie ale są

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

ligeza

Member
Ja mam ruter metr od tivi ale i tak na kablu ciagne, bo po wifi metr od rutera mam 50mb (na każdym urządzeniu) a po kablu 80-90.
Kiedy pokażecie możliwości nowego systemu i wygląd? Niektórzy mają takie problemy z systemem, że jak mi działa dobrze to boje się go rudzac. Chyba że ten nowy na prawdę mnie pozytywnie zaskoczy w swojej funkcjonalnosci, że zaryzykuje. W końcu będę darmowym testerem:)


U mnie ten nowy poprawił działanie wifi, też mam router metr od TV. Wcześniej na wifi było ciężko coś z bitrate powyżej 40 mbit/s oglądnąć, teraz wydajność jest przyzwoita. Jeśli chcesz to mogę wieczorem przetestować jaki maksymalny transfer uda mi się uzyskać.
 

Szpura

New member
Chyba tylko na pierwszym sofcie po kupnie telewizora you tube się nie cielo. Dlatego jestem ciekaw jak jest z nowym andkiem. Jak jest lepiej to trzeba aktualizację tv zrobić.
 

aazmath

New member
Witajcie ;) To moze ja tutaj wrzuce tylko małe pytanko JAK sprawdzić matryce w C70 przed zakupem ? Pytam dlatego że gdzieś tu na forum widziałem wpis że warto to zrobić bo róznie to bywa.

Myślałem o Thomsonie na samym początku bo wszedzie piszą że dobry stosunek jakości do ceny.... Ale jak to ja zacząłem szukać głebiej i potem było TCL P60... No i wkoncu zdecywałem sie na C70 serie...

Jakieś cenne wskazówki przed zakupem ?

Dziękuje za odpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaka wielkość?
Co będzie podłączone?
Zaloguj sie w Klubie HDTV to masz specjalną cenę i to z pakietem
 
Do góry