TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

Woyu

New member
witam, mam ostatnio mały problem z moim X2 - mianowicie tv sam się włącza np w środku nocy albo dnia. Dzieje sie tak jak wyłączam go na szybko (tzn jedno krótkie wciśnięcie na pilocie czerownego guzika), jak przytrzymam dłużej i wyłączę całego androida to wtedy problem nie występuję, jednak wtedy zanim uruchomi się to trwa ponad dwie minuty (ładowanie androida)
 

DLUGI321

New member
Jak do końca miesiąca się ukaże aktualizacja to będzie cud. W obiecanki TCL nie ma co wierzyć jeszcze nigdy nie dotrzymali podanego terminu. Jedyne co jest pewne to to że jak będzie aktualizacja to będą nowe błędy [emoji16]

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 
Jak zwiększysz nasycenie kolory są z każdego kąta.
Wystarczy obrócić telewizor w swoją stronę ( ja tak robię ) i zawsze centrum jest tam gdzie jestem ja.
Lepsze kąty zabezpiecza OLed i IPS.

Panie Krzysztofie przepraszam za sarkazm ale faktycznie dobra reklama TCLa.
A jak się siedzi w trójkę przed telewizorem to kto decyduje w którą stronę obracamy
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zmień telewizor na Oled TV , teraz są już nie drogie.
Każdy będzie miał kawałek swojego nieba.
W klasie cenowej TCL , możliwości , wyposażenia, dźwięku z głośnikami trójdrożnymi JBLa, myszka wirtualna, kropki kwantowe, przejścia tonalne obsługi głosem, aplikacji, input lag, aluminium fazowane - to świetna oferta w klasie cena do jakości.
Bez dwóch zdań.

A w rodzinie zawsze możną zasiąść blisko siebie o centralny punkt da się zachować bez problemów.
Mam matrycę VA, bywają goście w większej ilości również i nie uskarżają się na brak widoków pięknej jakości obrazu.
 
Zmień telewizor na Oled TV , teraz są już nie drogie.
Każdy będzie miał kawałek swojego nieba.
W klasie cenowej TCL , możliwości , wyposażenia, dźwięku z głośnikami trójdrożnymi JBLa, myszka wirtualna, kropki kwantowe, przejścia tonalne obsługi głosem, aplikacji, input lag, aluminium fazowane - to świetna oferta w klasie cena do jakości.
Bez dwóch zdań.

A w rodzinie zawsze możną zasiąść blisko siebie o centralny punkt da się zachować bez problemów.
Mam matrycę VA, bywają goście w większej ilości również i nie uskarżają się na brak widoków pięknej jakości obrazu.

Zmieniłem właśnie w zeszłym miesiącu na ZD9,który juz ponoć był nie osiagalny
pozdrawiam maciej
 

tom500

Member
Android 8.0 Oreo jeszcze nie tak prędko. TCL informuje: "Prace nad wdrożeniem systemu Oreo nadal trwają. Dostosowanie telewizorów do tego oprogramowania wymaga większego nakładu pracy, niż początkowo przypuszczano. Możemy zapewnić, że dochowamy wszelkich starań, aby użytkownicy telewizorów TCL byli usatysfakcjonowani działaniem nowego systemu".
 

wyrzyk

Member
To teraz pytanie czy ktoś z Warszawy widział ten TV w sklepie ?? Bo na stronach oczywiście dostępność jest ... na wystawach nie ma nic. Nawet sprzedawcy niezbyt są zorientowani ... :/
 

depesz

New member
Cena 5199 zł z pakietem gratisów.

Kiki - to cena dla Niebieskich?

Następne pytanie - X2 czy może...TCL LED 65DC760? ;-)

A może jednak SAMSUNG UE65MU7002T??? Mam w tej chwli matrycę 120 Hz i boję się, że przejście na 50 Hz mnie zmasakruje ;-))

Zastosowanie:
- 40% filmy HD h264/BluRay
- 40% gry (PS4PRO)
- 20% Netflix.

Prośba o poradę, jestem dość mocno zdecydowany na zmianę - ale nie chcę później żałować i narzekać...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , cena dla niebieskich.

X2 to model w skali premium.

Nie zmasakruje.
Samsung 65NU8042 za 5099 zł

Do grania brałbym X2, w pierwszej kolejności.

Ale decyzja należy do Ciebie.
 
Do góry