TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam tuner zewnętrzny i obraz jest na 5 gwiazdek.
I zawsze każdy może dokupić co mu się zamarzy. Jakości obrazu już nie dokupi.
Sczególnie w tej cenie z kropkami kwantowymi , trójdrożnym dźwiękiem JBL, głosową obsługą.
 

arku

New member
Kiki, pytanie czy jest szansa na poprawę działania modułu cam w kolejnych aktualizacjach? tzn. czy producent traktuje to jako błąd wymagający naprawy i działa w tym kierunku czy nie?
Niedawno zrezygnowałem z opcji dekodera zewnętrznego i nie chcę do tego wracać z powodu buga w telewizorze.

Co do jakości obrazu czy między modelami x2 a c70 jest bardzo duża różnica w jakości i warto rozważać droższą opcję ? c70 widziałem na żywo, natomiast na x2 nie ma szans w mojej okolicy.
Jeszcze wracając do wad i błędów c70 -na stronie MediaExpert jest 76 opinii i wszystkie 5* wiec chyba nie jest tak źle z tym TV, albo klienci niewymagający :) co prawda sprzedają tam model c7026 ale poza oznaczeniem to chyba to samo i soft identyczny?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem nie pytałem.
Napisz proszę na PW to skieruję zapytanie do fabryki.

Klienci Ci którzy kupili.
Na ceneo jest więcej troli jak kupujących i to jeszcze chyba opłacanych przez konkurencję - tak bardzo się boja TCLa.

Ja mam głównie tunery zewnętrzne i jest super !
Zapraszam na pokaz codziennie.
 

AdamWGM

New member
Kiki - pisałem do Ciebie w sprawie modułu już 3 razy na PW, do Marka też.
Więc zadajcie proszę w końcu to pytanie do fabryki, a jak macie możliwość to naciskajcie ich, żeby to w końcu usprawnili.
 

DLUGI321

New member
Ja już pisałem bezpośrednio do TCL i oczywiście odpisali "proszę zrestartowac TV do ustawień fabrycznych" co oczywiste nic nie dało i na tym kontakt z TCL się urwał z ich strony gdyż na kolejne pytania nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Tak właśnie TCL stara się pomóc swojemu klientowi kupiłeś to się teraz bujaj z tym problemem sam bo oni problemu nie widzą a odpowiedź na swoje pytanie otrzymałeś a że to nic nie dało to mało ich to obchodzi

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

axelmateuss

New member
To na pewno nie jest zabawne, nie jest też normalne i nie mmożesz sobie przejśćz tym do porządku. Od 9 miesięcy na P6046 nie miałem żadnego restartu, owszem 1 soft z androidem 7 potrafił przycinać na kilku apkach, ale restartt to nie jest norma. Nawet trudno mi znaleźć przyczynę, nasuwa mi się, że masz po prostu uszkodzony tv, ja bym wolał serwis, musi być coś nie tak.

Może faktycznie trzeba będzie zaprosić serwis. Wiesz, spraw tego typu jest więcej - jeśli włączę szybki start i zostawię po wyłączeniu TV podpięty do niego dysk zewnętrzny i będę chciał włączyć TV po jakimś dłuższym czasie, to z pewnością się nie włączy. Widać, że matryca zastartowała, bo jest lekkie podświetlenie, ale nic więcej się nie dzieje. Pomaga tylko wyjęcie wtyczki i start od zera. Przy szybkim starcie zresztą restarty są na porządku dziennym. Wkurza to, po prostu.
 

axelmateuss

New member
Najnowszy, 373. Ale tak było od początku, to nie żadna nowość. Mam C70 od Ciebie kiki, tak dla porządku.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

tom500

Member
Wczoraj kupiłem TCL U65X9006. Pierwsza czynność to zapoznanie się z menu itd. Aktualizacja online - komunikat: nie jest potrzebna. Hmmm. Czytam informacje na forum o sofcie 373 i odniosłem wrażenie, że to jest chyba jakieś tajne, że linki są podsyłane na PW. Hmmm, hmmmm. Wszedłem na stronę tcl.eu.pl. Zarejestrowałem swój TV i na stronie tcl.eu/pl/pomoc-techniczna/U65X9006 mam dostęp do najnowszych softów i instrukcji pdf. Najnowszy soft V8-MT58T04-LF1V373.zip waży 1,3 GB.

PS. Jeżeli ktoś z Was byłby pomocny i wrzucił mi na PW kalibrację tego tv to będę wdzięczny. Dziękuję.
 

PawelTBU

New member
Wczoraj kupiłem TCL U65X9006. Pierwsza czynność to zapoznanie się z menu itd. Aktualizacja online - komunikat: nie jest potrzebna. Hmmm. Czytam informacje na forum o sofcie 373 i odniosłem wrażenie, że to jest chyba jakieś tajne, że linki są podsyłane na PW. Hmmm, hmmmm. Wszedłem na stronę tcl.eu.pl. Zarejestrowałem swój TV i na stronie tcl.eu/pl/pomoc-techniczna/U65X9006 mam dostęp do najnowszych softów i instrukcji pdf. Najnowszy soft V8-MT58T04-LF1V373.zip waży 1,3 GB.

PS. Jeżeli ktoś z Was byłby pomocny i wrzucił mi na PW kalibrację tego tv to będę wdzięczny. Dziękuję.

Kalibracje sa na YT zapłąć za członkostwo w klubie to Kiki Ci podeśle.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja jest gratis dla niebieskich członków forum.
Zaloguj się w Klubie HDTV i podaj maila do siebie.
 

tom500

Member
Ustawiłem tę niby-kalibrację z YouTuba. Dla mnie ta "kalibracja" to ściema. Przywróciłem do ustawień fabrycznych i ustawiłem wg własnego uznania i jest git.

PS. roszę moda o usunięcie mojego konta. To forum nie jest pomocne w niczym, poza pisaniem na PW.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kto CI kazał wprowadzenie kalibracji z Youtuba ?
I wpisałeś to coś ?
Większej głupoty nie czytałem.
Możesz równie dobrze wprowadzić film z Youtuba, skutek będzie podobny.

Napisz na PW dostaniesz info.
Nie chcesz - nie pisz.
 
Ostatnia edycja:

tom500

Member
Kto CI kazał wprowadzenie kalibracji z Youtuba ?
I wpisałeś to coś ?
Większej głupoty nie czytałem.
Możesz równie dobrze wprowadzić film z Youtuba, skutek będzie podobny.

Napisz na PW dostaniesz info.
Nie chcesz - nie pisz.


Ja rówież większej głupoty jak ta niby kalibracja nie czytałem. Co do YT jest filmik instruujący jakie opcje jak ustawić. Dla mojego oka po tej niby-kalibracji jest o wiele gorzej. Poza tym to ściemnianie o kalibracji ociera o jakąś czarną magię i tajemne moce i tylko do zbijania kasy. To są zwykłe ustawienia dostępne każdemu użytkownikowi. Wystarczy poszperać w menu i ustawić odpowiednie dla siebie.

Poza tym, forum jest medium z założenia służącym użytkownikom do wymiany poglądów i doświadczeń. Tu tego nie ma, a jakieś infantylne "na PW". Dlatego nie skorzystam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Infantylne powiadasz...
Ktoś się wypowiedział po swojemu.
„Forum jest medium z założenia służącym do wymiany poglądów i doświadczeń”
Wystarczy poszperać jasne...
Nic na siłę.
 

aqu

Member
Dzisiaj z rana po włączeniu TV pojawiła się aktualizacja systemu. Trwało to z 10 minut i poszło sprawnie.
Czy ktoś wie co wnosi ten update?

Pozdro
 
Do góry