TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

Mam pytanko, czy android 6.0 zainstalowany w X2 fabrycznie, to będzie V143, ten sam, który jest obecnie w wersji telewizora TCL C70 i jest oficjalnie do ściągnięcia ze strony TCL? Widziałem, że testujecie soft V173, jednak nie ma go na stronie TCL. Czy po testach oprogramowanie trafia na stronę TCL, czy trzeba pisać maile do Was itp. żeby otrzymać aktualizację ? TCL wrzuca na swoją stronę aktualne oprogramowanie kiedy wchodzimy w pliki do pobrania dla danego modelu TV? Niedoróbki w sofcie we flagowcu X2 dopracowane i można będzie z uśmiechem na twarzy korzystać z androida ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozstaw jest 68 cm ale można tez ustawić na 50 cm
Nie wiem tylko czy będzie to stabilnie dla dzieci.
Tak , upłynnianie jest w menu na dwóch poziomach.
W c 70 płynność jest większa niż u konkurencji z poziomu algorytmów.
Dlatego C 70. - jak potwierdzają użytkownicy - działa płynnie w kazdych transmisjach sportowych.
W X2 jest jeszcze lepiej .
 

arturroz

New member
Rozstaw jest 68 cm ale można tez ustawić na 50 cm
Nie wiem tylko czy będzie to stabilnie dla dzieci.
Tak , upłynnianie jest w menu na dwóch poziomach.
W c 70 płynność jest większa niż u konkurencji z poziomu algorytmów.
Dlatego C 70. - jak potwierdzają użytkownicy - działa płynnie w kazdych transmisjach sportowych.
W X2 jest jeszcze lepiej .


Kiki, a co z nagrywaniem na pendrive?

Mógłbyś wymienić zalety dla których warto byłoby dopłacić ok 1200 zl i kupić 55X2 zamiast C70? Szczerze mówiąc mój wybór zawęził sie do tych dwóch modeli ale nie mam możliwości porównania ich w żadnym sklepie. Mam nadzieję ze Ty jako osoba która widziała obydwa z nich, ułatwi mi podjecie decyzji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A nie sprawdzałem, ale w poniedziałek CI odpowiem.
Zapraszam - bo u nas stoją obok siebie.
- trójdrożne głośniki
- Quantum dot
- nasycenie kolorów
- ciut więcej szczegółów
- dokładniejsze przejścia tonalne
TO lecę z pamięci.
Ale faktycznie odpalę obydwa obok siebie w poniedziałek i podam swoje spostrzeżenia.
 

arturroz

New member
A nie sprawdzałem, ale w poniedziałek CI odpowiem.
Zapraszam - bo u nas stoją obok siebie.
- trójdrożne głośniki
- Quantum dot
- nasycenie kolorów
- ciut więcej szczegółów
- dokładniejsze przejścia tonalne
TO lecę z pamięci.
Ale faktycznie odpalę obydwa obok siebie w poniedziałek i podam swoje spostrzeżenia.


A w jakim mieście macie swoją siedzibę kiki?
 

syberka

New member
kiki z testu jaki zrobiłeś nie widzę info o podświetleniu. Dokładnie chodzi o to czy np: przełączając tv na któreś z wejść (bez sygnału) jest piktogram złącza i szara plansza. Jak ta plansza wygląda w x2, czy ekran jest "idealnie czarny" tzn czy się wygasza podświetlenie. Przykładowo czarne pasy przy wersji kinowej filmu -są czarne czy lekko szare?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , są jutro w sprzedaży - zapraszam.
Nie wygasza podświetlenia na czarno - masz napisane w teście.
W wersji kinowej sprawdzę jutro.
 

profeta

New member
Masakra ... ile można czekać żeby przeczytać ten test? Co za lekceważące podejście do forumowiczów i przyszłych potencjalnych klientów TCLów ...
 
Mam info z Neonetu, że u nich w sklepach X2 będą dostępne 18 października 2017r. Cena 4999 zł. 2 piloty - w tym ten głosowy są w standardzie -co wynika też ze strony TCL. U Kikiego chyba dziś mają być.
 
Ostatnia edycja:

Bluncik85

New member
Kiki tracisz w oczach wielu ludzi wizerunek sprzedawcy godnego zaufania. Skoro piszesz ze test bedzie.w poniedzialek dla RESZTY ludzi, a testu jak nie bylo otwartego tak nie ma to co mamy myśleć My jako potencjalni zainteresowani tym Tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie zależy odemnie, prawdopodobnie będzie jutro.
Test jest dostępny. Członkostwo niebieskich ma również inne zalety.
Dziś byli użytkownicy na sklepie i mogli obejrzeć sobie w spokoju telewizory.
Jest moc !
Kto zamówił ten dostanie.
 
Do góry