TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co zrobić żeby ten telewizor wyświetlał poprawnie treści HDR w Amazon Prime? U mnie za każdym razem obraz jest bardzo ciemny, tak jakby był włączony jakiś tryb eco. Po zmianie gammy jest troszkę lepiej, ale nadal nie jest tak jak powinno. Treści z innych źródeł jak YouTube wyświetlane są poprawnie. Wygląda to tak jakby telewizor nie przestawiał się w tryb HDR, bo nawet nie ma opcji opcje obrazu, które normalnie są wtedy dostępne.


Niestety ale Amazon tak ma... to nie wina telewizora...
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie ja mam ten nowy soft działa dobrze wszystko śmiga. Nie wiem jak do konsoli bo nie posiadam. Jedny problem jaki zauważyłem to gubia się ustawienia po wyłączeniu tv z prądu. Muszę mieć włączony szybki start bo inaczej ustawienia obrazu się stracą...
Już wyczytałem na forum tcl na telegramie jak to naprawić w ustawieniach obrazu ustawić zastosuj wszystkie źródła...
 
Ostatnia edycja:

Marios82

New member
Tak to wygląda, bez zmian
Jak zrobić reset do fabrycznych , brak możliwości z ustawień
 

Attachments

  • IMG_20220809_144525.jpg
    IMG_20220809_144525.jpg
    298,9 KB · Wyś: 53

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego na stronie tcl polska telewizor c825 ma obsługiwać Dolby True-HD ale niestety ni uja nie działa u mnie na żadnym sofcie? Atmos z dd+ działa ale ja chce true-hd! :x

Screenshot_20220815-073719323.jpg


Link
 

michal1970

New member
Witam. Czy ktoś z użytkowników C825 ma NTC i używa Hbbtv? Od jakiegoś czasu nie działa mi na na kanałach TVP cofanie w czasie, które pozwalało cofnąć się nawet na 7 dni. Teraz mam komunikat: Nie można odtworzyć kanału. Inne rodzaje usług działają. Moja wersja softu to GoogleTv V462.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

jacekk015

Klub HDTV.com.pl
vip
TCL 55C825 v462 - nówka od @kiki

Czy ta paskuda na prawdę nie ma nagrywania TV na HDD??
Różnie nazywana jest ta funkcja, chyba TimeShift

Mój stary 7-letni LG na WebOS 2.0 nagrywał TV i miał funkcję pauzy na 1,5 godziny.
 

Gorbi

Member
Jest nowy soft OTA V463
https://cloud.mail***/public/hdZp/Mr9mne7ty



Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry