TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy ktoś ma zainstalowaną wersję v496 bo podobno dolby vision źle działa. Pojawia się logo ale obraz się nie zmienia. Nie robi się jaśniejszy i ładniejszy. Na telegramie pisali że ta wersja nie jest do c825... że mogą się pojawić różne błędy...
Jaka jest ostatnia wersja google tv do c825?
Kiki z jakim softem wychodza teraz nowe fabryczne c825?
 

luck76

Well-known member
Córka miód malina ten TCL - czy w Philku albo Soniaku da się wgrać soft do tv spoza listy? Inna sprawa, że Andek z punktu widzenia błędów kulawy niezależnie od producenta. W innych tv np. CI+ kuleje.
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz admin na telegramie gdzie są softy do TCL napisał mi że jak był c825 z android 11 nie powinno się wgrywać google tv. Kiki czy ty wiesz jak to jest?
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co to za bzdury Ci wypisują 😜
Android TV softy 09x byly na androidzie 11
Softy Google TV 4xx są na Androidzie 11
Moj przyjechal z 414 od kikiego. Zrobilem jeden update do 432 i chodzi. Nie ruszam zeby czego nie spierdolić 😜
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co to za bzdury Ci wypisują 😜
Android TV softy 09x byly na androidzie 11
Softy Google TV 4xx są na Androidzie 11
Moj przyjechal z 414 od kikiego. Zrobilem jeden update do 432 i chodzi. Nie ruszam zeby czego nie spierdolić 😜
chodzi o to że jak fabrycznie wychodziły z android tv to nie ma aktualizacji do google tv. Jak już fabrycznie wychodziły z google tv to aktualna wersja to v432. Wszystkie następne softy nie są do c825 i mogą źle działać na c825. A te co miały fabrycznie android tv, jak się wgra samemu google tv to traci się gwarancje... tak mi napisał admin.... trochę to pokręcone....
 

tom4sz

Member
Witam
W moim egzemplarzu brak głosu na wejściu TV (UPC z modułem CAM CI+) w aplikacjach jest , przy przełączaniu jest głos systemowy.
Brak tylko w opcji TV niezależnie czy z kartą CAM czy bez.
Ktoś tak miał?
Soft 4.19.116
 

tom4sz

Member
Jest jakaś alternatywna aplikacja do oglądania tv ?
Wydaje mi się , że chyba ta fabryczna apka tv szwankuje i dlatego nie ma głosu
P.S.
Już działa w aplikacji TV wyczyściłem pamięć podręczną.
 
Ostatnia edycja:

Mar_R

New member
Da się coś zrobić żeby ten telewizor widział pliki z każdym rozszerzeniem? Zauważyłem, że widzi tylko te od multimediów w stylu avi, mkv lub jpg, natomiast wszystkie inne typu txt, doc czy iso są niewidoczne. Jest to o tyle dziwne, że każdy telefon z androidem czy też przystawka TV Box widzi wszystkie pliki bez problemów, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Chciałem na nim zainstalować jakiś emulator konsol, ale przez taką skąpą obsługę plików jest to całkowicie bezcelowe.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są w wersji 55C825
W wersji 65" masz teraz specjalną ofertę na 65C835 dla niebieskich członków forum
Ale napisz proszę na PW.
 

tegesik

New member
Da się coś zrobić żeby ten telewizor widział pliki z każdym rozszerzeniem? Zauważyłem, że widzi tylko te od multimediów w stylu avi, mkv lub jpg, natomiast wszystkie inne typu txt, doc czy iso są niewidoczne. Jest to o tyle dziwne, że każdy telefon z androidem czy też przystawka TV Box widzi wszystkie pliki bez problemów, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Chciałem na nim zainstalować jakiś emulator konsol, ale przez taką skąpą obsługę plików jest to całkowicie bezcelowe.
zainstaluj sobie jakiś manager plików np X-plore manager ze sklepu google. Problem powinno rozwiązać
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wypchneli dzis jakąś aktualizacje OTA. Niestety nie wstal po niej. Zainstalowalem 440 z img i teraz idzie 469 z zipa OTA.
I znow konfiguracja od poczatku :/
 
Do góry