TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Uti89

New member
Wszystko chodzi super. Lokalne wygaszanie, i vrr w Xbox sx? Asystent działa bez pilota kiedy język menu jest pl? Nie wyłącza się sam z siebie?

Gram na ps5. Nie wyłącza się sam asystent działa choć rzadko z tego korzystam. I 120hz w grze coś pięknego o dolby vision na netflixie nie wspomnę więc ja nie narzekam na tv:smile:
 

Morison6

New member
Panowie mam pytanie, po aktualizacji do Google Tv, nadal Wam rwie/gubi klatki na materiale netflix z dolby vision, czy problem ten został usunięty
 

Gorbi

Member
Czego używacie do czyszczenia pamięci?
W android TV była dedykowana apka bo te 3 GB to jak na androida to jest chyba takie minimum


Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Morison6

New member
Morison6 - problem został usunięty.
A masz jeszcze problem u siebie ?

Dziękuję, nie aktualizowałem do Google Tv, postanowiłem że poczekam na update dostępny przez OTA, przynajmniej wiem że warto jest czekać.
Kiki czy realny jest termin wypuszczenia tej aktualizacji w wariancie OTA w marcu, posiadasz jakieś informacje?
 

kazek_sz

New member
Spotkał się może ktoś z takim problemem. Po aktualizacji do google tv nie działa mi przycisk list na pilocie , nie działa też przycisk z trzema poziomymi paskami po prawej od środkowego OK.
 

Rowitt777

Member
Ja juz o tych niedziałających przyciskach pisałem już dwa tygodnie temu.
Oczywiście po update do Google TV. Może coś tam w przyszłości jeszcze wsadzą
 

Adresik84

Member

Jak by się ktoś zastanawiał to polecam. Bluetooth mikrofon wbudowany póki co chodzi ok rzekł bym że lepiej jak ten oryginalny. I cena 30 zł :)
Jak zmieniacie kanał za pomocą asystenta google. Bo u mnie po nazwie nie jest w stanie zmienić kanału np na Polsat ale po numerze zmienia bez problemu.
 

mar76ek

New member
Cześć.

Mam pytanie do osób, które zastąpiły duży pilot TCI działający na podczerwień, pilotem działającym na bluetooth: czy z telewizorem macie sparowane 2 piloty bluetooth (mały i duży), czy tylko 1?
Dzięki za odpowiedź.

Zastanawiam się nad kupnem tego TV, ale czytając ten wątek mam wątpliwości.
Chciałbym żeby TV nie miał irytujących problemów, o których piszecie. Chciałbym tv kupić, poustawiać co trzeba i nie mieć problemów w użytkowaniu.
Obecnie mam 11 letniego samsunga UE46D6500 I od jakichś 2 lat używam z nim przystawki Xiaomi Mi Box S.
Nie miałem żadnych problemów z tym telewizorem, poza tym, że po kilku latach po zakupie przestał być Smart (samsung nie wprowadzał aktualizacji, usuwał aplikacje a tych do streamingu nie dało się zainstalować).

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

deejayx

New member
Gładko i sprawnie 🤜🤛
 

Attachments

  • IMG_20220225_160426.jpg
    IMG_20220225_160426.jpg
    377,6 KB · Wyś: 46

mar76ek

New member
Ale ja właśnie pytam, jak kupisz duży pilot na BT, to czy można sparować oba, czy tylko jeden.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Do góry