TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

witek666

Member
Czy ten tv ma Lan 1000 czy jednak szybciej po sieci domowej będzie po WiFi 5 Gz? Nie mogę znaleźć specyfikacji Lan tego tv.

Wysłane z mojego Redmi K30 Pro przy użyciu Tapatalka
 

tobot

Member
Czy możliwe jest, że ten tv występuje w ver. z jednym jak i z dwoma gniazdami USB? Spotkałem opisy w których jest, że są 2 gniazda USB. Proszę o uświadomienie mnie i o ujednolicenie...
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przymierzam się do tego tv, właśnie znalazłem informację że dostał nagrodę EISA. Znalazłem również informacje że będzie można samemu zrobić kalibracje, przy pomocy CALMAN. nie mogę wkleić linku, mam za mało postów.

Coraz bardziej się do niego przekonuje.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Opinie ma rewelacyjne. Każdą jedną. Sam czekam na jakieś promo na niego.
Szkoda tylko, że praktycznie nie ma recenzji na niego a na RTINGS nawet się nie przyznają do istnienia takiego modelu.
 

SDman

Banned
Też nie mogę się doczekać, aż MediaExpert w Łodzi sprowadzi go na półkę.
Filtr antyrefleksyjny, kąty i skalowanie -bardzo chcę zobaczyć na własne oczy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie musisz czekać - możesz zamówić i sam sprawdzić.
Telewizor jest od dwóch miesięcy więc dziwne , że go nie mają.
 

SDman

Banned
Nie tak szybko, Q90T już zagościł i ma się świetnie, ale "lubię wiedzieć" co dany model sobą prezentuje w końcu znajomych wielu mam :)
Oczywiście tylko w takim zakresie jak pisałem: Filtr antyrefleksyjny, kąty i skalowanie.
 

tobot

Member
Panowie, czy tv współpracuje z koncentratorem USB? Jest to możliwe? (Ma na wyposażeniu tylko jeden port USB - trochę słabo wg mnie... :/ )
 

tobot

Member
m.in. też i tej "recenzji" (raczej opisu pod przemożnym wpływem producenta z błędami w tłumaczeniu), pod którą dziubiemy. Na stronie producenta też stoi, że jeden :/
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Przecież ten tv ma dwa porty USB skąd takie informacje że jest jeden?

A skąd taka informacja? We wszystkich znanych mi źródłach stoi , że ma tylko jedno USB.
Potwierdził to też Kiki na pierwszej stronie tego wątku i potwierdzają to też zamieszczone przez niego zdjęcia.
To masz kartę katalogową producenta:
http://www.mediacenter.tcl.eu/uploads/documentdetail/7dfc79134bf80c15fb6218faf37f35594f165356.pdf
Jest tam wyraźnie napisane "USB: 1x 2.0"
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Panowie, czy tv współpracuje z koncentratorem USB? Jest to możliwe? (Ma na wyposażeniu tylko jeden port USB - trochę słabo wg mnie... :/ )
Słabo ? to krok wstecz i tragedia, za sam ten fakt nie powinien dostać EISA. Dwa porty USB 2.0 i 3.0 to absolutny standard w TV za ponad 4tys.
Na USB 2.0 mam podłączony przedłużacz -dla wygodnego podłączania np.Pendrive, a na 3.0 SSD do nagrywania kanałów i timeschift.
Powinien również mieć 2 tunery umożliwiające oglądanie i nagrywanie.
 

tobot

Member
Słabo ? to krok wstecz i tragedia, za sam ten fakt nie powinien dostać EISA. Dwa porty USB 2.0 i 3.0 to absolutny standard w TV za ponad 4tys.
Na USB 2.0 mam podłączony przedłużacz -dla wygodnego podłączania np.Pendrive, a na 3.0 SSD do nagrywania kanałów i timeschift.
Powinien również mieć 2 tunery umożliwiające oglądanie i nagrywanie.


Nagrody należy traktować z przymrużeniem oka, szczególnie właśnie EISA. Kiedyś przywiązywałem baaardzo dużą uwagę, sugerowałem się w swoich wyborach głównie właśnie EISA - wszak europejskie itd.. :/ Niestety w wielu przypadkach ochy i achy nie pokrywały się z rzeczywistością (głównie mówię teraz o sprzęcie audio, również o KD). Ale, wracając, faktycznie 1 port uSB, to nawet nie minimum, to żart. Uważam, że 3 porty byłoby ok - zawsze jeden wolny, zapasowy na np. jakiś chwilowy gwizdek zapodany od przychodzącego gościa, który można włożyć i coś na szybko oglądnąć - wskazany.
Powrócę jeszcze do mojego pytania z prośbą do posiadających TCL'a: sprawdźcie, proszę, jak wygląda współpraca z koncentratorem USB... może tutaj dałoby się jakoś rozszerzyć ubogie możliwości TCL'a. Dzięki z góry za każdą inf
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście wszelkie nagrody to zwrócenie uwagi na...
Jest wskazaniem i za co .
I w klasie cenowej ten model jest świetny bez dwóch zdań. Potwierdzamy również własnym testem.
Potwierdzamy również opiniami tych którzy kupili i dziękowali za jakość.
Więc suma wszystkich ocen - to wartość sprzętu do polecenia.
 
Do góry