TCL EP660 Ultra HD LED TV, Android 9,0 , wielkość 75 ''

Lechu1956

New member
Ponad miesiąc temu zakupiłem 43EP660. Ma dwa zapytania. Czy do ekranu z aplikacjami można dodać wejścia satelita,cyfrowa(kablowa),hdmi,av. Przejście z satelity na naziemną jest dla mnie trochę uciążliwe. Podobnie jest w LG. Natomiast w Sony wystarczy do tego jeden przycisk.oprócz tego mam wyświetlone wszystkie wejścia, które używam.
I drugie zapytanie. Czy jest jakaś bezpłatna aplikacje z zegarem w rogu ekranu. Przy starszych wersjach androida można było zainstalować on sreen clock, tv clock. Obecnie te aplikacje nie działają z android 8 i 9. Mnie to nie jest za bardzo potrzebne , ale marudzą mi w domu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz do Marka on Ci pomoże.

Jest już nowy soft V322 - testujemy go.
Poprawia przetwarzanie obrazu.
Soft 318 dotyczy tylko krajów Iberyjskich .
Pozwalał na zgłoszenia elektroniczne problemów serwisowych.
 

Lcabano

New member
Napisz do Marka on Ci pomoże.

Jest już nowy soft V322 - testujemy go.
Poprawia przetwarzanie obrazu.
Soft 318 dotyczy tylko krajów Iberyjskich .
Pozwalał na zgłoszenia elektroniczne problemów serwisowych.

Hi Kiki, could you upload the v322 software to try it too? My name is Lucas, I am from Argentina.
 

Yerzu11

New member
Ściągnąłem z oficjalnej strony V8-R851T02-LF1V378.016574 do mojego 60ep660. Mam błąd weryfikacji i firmware nie chce się zainstalować. Ma ktoś coś co będzie działać?
 

firefl

Active member
Bez reklam
A co masz, co i jak kopiujesz i instalujesz? Co i jak się objawia jako błąd?

Szklana kula nie chce podpowiedzieć co źle zrobiłeś

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Yerzu11

New member
Chciałem zrobić zdjęcie błędu weryfikacji ale teraz poszło bez błędu.:)

Jak to jest z asystentem google i mikrofonem? TV ma wbudowany? Mogę gadać do komórki polecenia jak jest podpięta do tej samej sieci Wi-Fi co telewizor? Wydawało mi się, że telewizor zbierał głos rok temu, a teraz tak jakby mikrofon nic nie łapał. Zobaczę jeszcze po aktualizacji ja się sprawa ma.
 
Do góry