TCL EP660 Ultra HD LED TV, Android 9,0 , wielkość 75 ''

firefl

Active member
Bez reklam
PPI jest niewiele warte.
W ramach modeli tego samego producenta i roku modelowego można zobaczyć wzrost w miarę wyceny marketingowej producenta. Ale różnica wartości nic konkretnego nie pokazuje. Sugeruje tylko trochę lepszy obraz jeśli jest większa. Natomiast niezbyt wiadomo pod jakim względem.

Absolutenie nie nadaje się do porównania telewizorów różnych producentów.
Nawet jeśli jest ten sam producent a róznica kilku lat modelu to wskaźnik staje się bezwartościowy.
 

agmuz

New member
PPI jest niewiele warte.
W ramach modeli tego samego producenta i roku modelowego można zobaczyć wzrost w miarę wyceny marketingowej producenta. Ale różnica wartości nic konkretnego nie pokazuje. Sugeruje tylko trochę lepszy obraz jeśli jest większa. Natomiast niezbyt wiadomo pod jakim względem.

Absolutenie nie nadaje się do porównania telewizorów różnych producentów.
Nawet jeśli jest ten sam producent a róznica kilku lat modelu to wskaźnik staje się bezwartościowy.

i dlatego kolejne samsungi Q60=3 Q7-=3,3 Q80=3,7 Q90=4 mają bezwartościowe wartości PQI które nie mają nic wspólnego z jakością tych tv
 

Hanek

New member
Podepnę się do tematu , ja tez zastanawiam się nad 43ep660 lub 43pus7334 , jakieś „za” za którymś bardziej ?
Kiki w jakiej cenie bym je miał będąc niebieskim ?
 

agmuz

New member
dziś byłem w MM po 43pus73 dla dziecka i nie było, po luknięciu na temat wzięliśmy starszy model soniaka na VA - 40we660 za 1,5 tys - konkurencja do 3 tys. blada jak stary papier. W domu pięknie świeci testujemy obok stoi XF9005 i ten mały idzie łeb w łeb- Netflix i Youtube ok, satka w normie - PoLeCaM.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szkoda że nie było Philipsa. Też byś się przekonał.
Ma lepsze wyposażenie i większe możliwości. A Ambilight robi swoja sprawę.
 

patrykjordi

New member
Pytanko

Mam pytanie co to jest ten program piątka Loko? Zastanawiam się nad zakupem tv tcl 75 calowym. Zresztą naczytałem się sporo pozytywnych opinii. Jednak nie jestem pewien jak on sobie poradzi z PS4???
 

mdarek

New member
Witam. Od niedawna użytkuję TCL43EP660 szukam info o kalibracji bo nie za bardzo trafiłem na konkretne informacje i czy można podpiąć się z prośbą o namiary na nowy soft. Telewizor niezły i za niezłe pieniądze, choć marka w naszym kraju słabo rozpoznawalna i żeby nie to forum to raczej byłby inny producent a tak jest TCL.
 

firefl

Active member
Bez reklam
linki pojawiają się co kilka dni - wystarczy popatrzeć na forum. Powodzenia. Pasuje android do dowolnego modelu z z serii 2019-2020
 
Do góry