TCL czyli wygląd ma olbrzymie znaczenie. Nowa seria EP680 Ultra HD LED TV = trzy modele HDR Dolby Vision i Android 9.0

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybierało 56 dziennikarzy z największych specjalistycznych gazet z całego świata . Więc chyba się znają .
C7026 potwierdzam Gra w klasie cenowej świetnie. !
 

PanWhite

New member
Pamiętam jak na ceneo pojawiły się negatywne oceny dc760 i to jeszcze zanim pojawił się w sprzedaży w Polsce, tak więc jak dla mnie te recenzje możemy włożyć sobie między bajki.

A z innej beczki, czy chciałby ktoś podzielić się swoimi ustawieniami do 65ep680?
Zawitał już w salonie i póki co jestem bardzo zadowolony :D
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
cudów się nie wymaga od tego ep680..cena robi swoje..jak ktoś chce 65 cali dobry z 120hz to musi wywalić 4500-5 tysięcy a nawet i więcej bo mam wrażenie że niektórzy tego nie rozumieją.Ten EP680 to podstawowy model a nie klasa premium.Co do ceneo to kiki am tam fanów..większość tam krytykuje TCL-a i zaraz piszą by nie kupować od kikiego:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bzdur na Ceneo nie czytam.
PanWhite - bardzo celnie to określiłeś
Kiedyś na Ceneo pisali użytkownicy, co średnio inteligentny człowiek odczytać kto jest hejterem a kto użytkownikiem.
Teraz na ceneo szkoda nawet sekundy ...

Mam kontakt z tymi co kupili więc dokładnie wiem co sądzą.
Jest ich już dużo.
Z tego 95% bardzo zadowolona z zakupu.
Kto chce kupuje, kto nie chce nie.

PanWhite - napisz na Pw dostaniesz info o kalibracji.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Niektóre towary na ceneo maja same pozytywy, a na forach ludzie piszą o problemach. Pare lat temu jak wybieralem pralkę to dziwnym trafem na ceneo kazdy model elektroluxa mial same pozytwy,.zero negatywow,.a.na elektrodzie juz tak rozowo nie bylo.
Na euro rtv agd tez odnosze wrazenie ze czesc komentarzy jest usuwana, bo tam prawie sie nikt nie narzeka, a przecież większe prawdopodobieństwo jest ze opinie wystawi ktos niezadowolony niz zadowolony.
 

mixol

New member
Od soboty jestem posiadaczem 55EP680 zakupionego u kikiego. Poniżej kilka uwag, które nasunęły mi się po pierwszych testach (nie miałem zbyt wiele czasu na zabawę z TV). Nie zaobserwowałem jakichś szczególnie dużych różnic (ciemniejszych plam) w podświetleniu matrycy - owszem, w rogach, szczególnie z lewej strony jest ciut ciemniej, ale praktycznie widać to tylko przy np. niektórych opcjach menu w Kodi. Przy normalnym obrazie (DVB-T, SAT, BlueRay, Youtube itp.) jest to niewidoczne.
Telewizor przychodzi od kikiego skonfigurowany z dodanym kontem Googla sklepu Loco, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamienić je na swoje własne konto Google i usunąc konto sklepu Loco - nie straciły się żadne aplikacje, czy też wtyczki do Kodi. Mieszkam w obszarze, w którym dostępne są czeskie multipleksy w DVB-T2 (H.265)- tu pewne zaskoczenie, gdyż przy przeszukiwaniu telewizji cyfrowej z wybranym regionem na Polskę telewizor nie znalazł tych czeskich multipleksów, musiałem zmienić region na Czechy (nie wpływa to w żaden sposób na menu, teletekst, audio itp.) - wtedy dopiero zostały znalezione multipleksy DVB-T2. Jestem zawiedziony aplikacją Player (z TVN) - przy oglądaniu np. Faktów jest spore niezsynchronizowanie obrazu z dźwiękiem, a sam obraz nie jest płynny. Nie jest to wina internetu: telewizor mam podpięty kablem do routera, a wcześniej na tym samym kablu używałem androidowego box-a (Mecool M8S Pro+)za 40USD z Aliexpress i na tym boxie nie było żadnych problemów z obrazem i dźwiękiem. Nie bawiłem się zbyt wiele innymi aplikacjami, stąd nie wiem, czy ten problem dotyczy tylko Player-a TVN. Na Kodi nie zaobserwowałem takiego problemu, ale samo Kodi włącza się wolniej, niż miałem to w Mecoolu (tyle, że Kodi skonfigurowane przez kikiego ma mnóstwo wtyczek, podczas gdy w android boxie miałem ich niewiele).
 
Status
Zamknięty.
Do góry