TCL C805 C809 samoczynne restarty

nuter1

New member
Jeśli ktoś potrzebuje to na telegramie pojawił się soft testowy oznaczony M999 v1 i v2, oglądam od kilku godzin, nie tnie na naziemnej i cały interfejs płynniej chodzi, nie ma przycinek w ustawieniach, ogólnie bardzo duża poprawa względem wszystkich poprzednich, szybciej też "łapie" sygnał kanału TV po włączeniu. Ja korzystam z v2
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie 2999 za mini led 50 c 805 z pakietem , to świetny model.
Ale jeśli 5 tys to brałbym oled tv LG 48 c21 za 3999 zl
 

krzychoo75

New member
mój 65C805 wrócił po raz 2-gi z serwisu. Zaktualizowali soft na taki, który aktualnie jest dostępny tylko dla serwisów (tak powiedział serwisant, który go wieszał na ścianie)
Aktualnie zero przycinek na naziemnej, wszystko odbiera idealnie.
 

nuter1

New member
@krzychoo75 możesz podać co ci wrzucili? Ja przeszedłem przez 3 wersję, v018 v028 chyba i v062. Aktualnie mam wgrany testowy v999 z telegrama i wygląda na to że tv w końcu działa normalnie, wszystkie problemy znikły. Nie ma przycinek na naziemnej i interfejs też zdecydowanie przyspieszył, miałem też problemy na Amazon prime że klatki już obejrzane pojawiały się po czasie kilku, kilkudziesięciu sekund, ale tak jak mówię po tych zonkach śladu nie ma
 

Kevinaranemo

New member
@kiki
Z serwisem?
Kontaktowałem się właśnie z serwisem TCL. Odpowiedzieli, że jedynym sposobem na aktualizację firmware jest automatyczna aktualizacja firmware przez sam TV. Wszystkie inne sposoby spowodują utratę gwarancji. :cautious:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie , ważne aby wgrywać sprawdzone softy i potwierdzone przez fabrykę.
 

stasiof

Member
Aktualnie mam wersje:
V8-T653T01-LF1R094.000807
Kiedy w końcu nadeszła automatyczna aktualizacja dla regionu UE, nie otrzymasz jej, ponieważ Twoje oprogramowanie sprzętowe to R094.
Lub zaktualizuj ręcznie, jeśli wersja sieciowa jest większa o numer wersji.
Wersja OTA V zmieniona na wersję R......
 
Do góry