TCL Android, znalezione błędy i sugestie ulepszeń

rafalcool1

New member
Tak, jest jeden włączony i gra na okrągło !!!
Każdy może przyjść , przyjechać i zobaczyć.
Działa na 7,0 .

Dla ludzi którzy maja potrzeby w klasie cenowej 3099 zł lepszego nie kupi !
Niech pan powie jak pan teraz robi kalibrację? Jest "kastrowana" czy "profesjonalna" bo ubyło opcji do kalibracji.
 

DLUGI321

New member
sprawdziłem z czystej ciekawości czy faktycznie pojawią się opcje od balansu bieli po zmianie ustawień na własne jednak nic się nie zmieniło a pytanie jak teraz przeprowadzić kalibracje jest dalej aktualne
 

Rt81

New member
A tego w sumie nie sprawdzałem i już nie sprawdzę bo wróciłem do softu 143 , na wyższych mam problem z 4k w netflixie,blokuje mi transfer na 5.5 Mb/s i dalej nie idzie i mam tylko 1080p. Na 143 wszystko śmiga. Z telewizora jestem bardzo zadowolony. Porównywałem z Samsungiem i LG w podobnej cenie i obraz najlepszy w TCL. Kupiony w MM w Siedlcach model 49 p6064.
 

domanwrc

New member
sprawdziłem z czystej ciekawości czy faktycznie pojawią się opcje od balansu bieli po zmianie ustawień na własne jednak nic się nie zmieniło a pytanie jak teraz przeprowadzić kalibracje jest dalej aktualne

Obawiam sie, ze na to pytanie nie uzyskasz odpowiedzi, podobnie, jak na wszystkie inne, ktore stawiaja tv tcl w zlym swietle...
 

DLUGI321

New member
No spoko nie będę płakał za tą kalibracją (pseudo kalibracją) ale fakt faktem kupując ten TV od Kikiego dostałem kalibrację i podejrzewam że nie tylko ja. Teraz okazuje się że nie można jej przeprowadzić bo znikły opcje a pewnie nie tylko ja bym chciał wiedzieć jak to teraz jest z tą kalibracją
 

sulko

Member
A u nas działa stabilnie również.
Ani razy się zaciął. Nam się w każdym razie nie udało.
Każdy jak widać ma inne potrzeby.
Kiki nie obraź się ale to jest zaklinanie rzeczywistości coś w stylu "nikt nam nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne". Prawda jest taka że android 7 na TCL to jest jest jakaś wczesna beta nie do końca przetłumaczona nawet i powinien być udostępniony co najwyżej beta testerom. Przy android 6 nie było lepiej, ale każdy przymykał oko bo był system przejściowy. Najgorsze jest to że najprawdopodobniej niestety tak już zostanie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android nie jest własnością ani TCLa, ani Philipsa, ani Sony, ani...
Jest własnością Google.
Ktoś ma wątpliwości :
1. Nie kupuje telewizora z Androidem
2. Nie korzysta z Androida
3. Korzysta w umiarkowany sposób.

Ja mam , korzystam i znam setki którzy podobnie jak ja są zadowoleni.
Uwagi są zgłaszane do fabryki, a wszelkie ironie proszę zachować dla siebie !
 

DLUGI321

New member
Fakt że android nie jest własnością żadnych z tych firm już to kiedyś pisałem. Taka firma wykupuje licencję która umożliwia im grzebanie w kodzie zródłowym androida bez łamania licencji tak by dany producent mógł go dostosować do swoich urządzeń jednak w przypadku TCL jakoś im to nie idzie by dostosować go do swoich TV
 

janusz

New member
Bez reklam
Jaką najwyższą jakość dźwięku można uzyskać po coaxialu z androida? Odtwarzając np. w Tidalu płytę 96khz/24bit z androida nie da się chyba wyciągnąć więcej niż 48/16? Czy jest technicznie możliwe coś więcej?
 
Do góry