TCL 85C845 - test, recenzja, opnie. Stać Cię wreszcie na prawdziwe kino !

luck76

Well-known member
Wystarczy pogooglować: “I jeszcze jedno: gdyby istniał konkurs na najgorzej przetłumaczone na język polski menu telewizora, TCL 43C635 byłby jeśli nie zwycięzcą, to na pewno znalazłby się w ścisłej czołówce. Nie wierzycie? Sprawdźcie proszę pasek szybkiego dostępu – częściowo jest on po polsku, a częściowo po… norwesku lub duńsku (przepraszam najmocniej, ale jeszcze nie rozróżniam obu tych języków).”
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
W 85c845 jest idealnie, żadnych niedociągnięć. Profesjonalne tłumaczenie.
A w Sony VESA 400x400 to mało trochę, TV ma ponad 190cm szerokości a wisi na 40 centymetrach.....
 

luck76

Well-known member
W 85c845 jest idealnie, żadnych niedociągnięć. Profesjonalne tłumaczenie.
A w Sony VESA 400x400 to mało trochę, TV ma ponad 190cm szerokości a wisi na 40 centymetrach.....
Nie mi osądzać czy dobrze czy źle. Bardziej ufam japońskim inżynierom niż chińskim. Ci ostatni kopiuj/wklej nie potrafią dobrze ogarnąć :)
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
i tak ten Tcl 85 w tej cenie jest nie do pobicia. Żadne twoje złośliwości tego nie zmienią.
A tak patrzę a twoje komentarze i myślę że chyba boli cię trochę że jest taki tani i taki dobry.
 

luck76

Well-known member
i tak ten Tcl 85 w tej cenie jest nie do pobicia. Żadne twoje złośliwości tego nie zmienią.
Najlepsze jest to, że bije go tv bez mini leda :)
A tak patrzę a twoje komentarze i myślę że chyba boli cię trochę że jest taki tani i taki dobry.
No to żebyś się nie przemęczał tym myśleniem, nie boli mnie bo kosztował mnie duuuuzo mniej niż myślisz. Nawet mniej niż za tego TCLa :)
Dla uporządkowania przekazu - nie twierdzę, że to byle jaki tv. Na marginesie do dziś brak testu tego odbiornika. Może to pokazałoby jak sobie radzi.
Uważam po prostu, że nie warto ludziom serwować marketingowej papki, z której nic nie wynika :)
Jak ktoś lubi dużo światła, niech sobie kupi mocną żarówkę. To jest odbiornik, na ktorego hype próbuje się budować w oparciu zastosowaną technologię odpowiadającą za ilość światła, jakie z siebie emituje. Nikt nie pisze jak wypada na tle zwykłych Fald uznanych marek. Z tym TV jest jak z amerykańskimi muscle carami. Moc mają większą od Porsche 911 Turbo i na tym się ich przewaga kończy. Mistrzowie prostej i owalnego toru, nie radzący sobie w zróżnicowanym torze. Albo jak z liczbą megapikseli w aparatach. Możesz mieć pierdyliard w matrycy APS-C ale i tak nie narysuje ona lepiej fotografowanego obrazu od przyzwoitej pełnej klatki z dobrym prockiem w aparacie (naturalnie przy podobnych szkłach).
 
Ostatnia edycja:

donsalieri

Active member
Bez reklam
Zainteresowałeś mnie tym ile wydałeś na swojego Soniacza.
napisz jaki to model i ile dałeś, tak dla porównania tcl 85c845 można kupić za 10k pln
 

tutunek

New member
Witam wszystkich.
Jestem tu świeży. Potrzebuję kupić jakieś TV, coś o rozmiarze 75 cali.
Waham się między TCL C845 a C935.
Coś doradzicie?
 

tutunek

New member
Ogólnie żona mnie ściga, każe mi kupić nowy TV. Początkowo myślałem o mini ledach w rozmiarze 65cali może TCL ale żona stwierdziła, że to za małe jest, chce mieć minimum 75cali (kanapa - ekran .3,5metra).
Taki rozmiar i miniledy to już poważny wydatek. Dziś w mediaexpert jest promocja na 75C845, 9k bez złotówki chcą.
Nie wiem czy brać, czy szukać czegoś innego, czegoś bardziej pewnego pod kontem softu, czegoś może jak SONY ze starszej generacji taki bez miniledów.
Czytałem wcześniej wątek o TCL C936, nie wyglądało to zachęcająco.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Czytałem wcześniej wątek o TCL C936, nie wyglądało to zachęcająco.
Bo nie wygląda.
Powiem tak ,jeśli ktoś pisze ,że jemu dany model telewizora danej marki gra dobrze ,nie musi to oznaczać ,że tak jest ze wszystkimi egzemplarzami. Mógł mieć po prostu szczęście i kupił dobrą sztukę.
Analogicznie ,jeśli ktoś narzeka ,mógł mieć zwyczajnie pecha i kupił sztukę ,którą składał monter na kacu w piątek przed łykendem.
Jedna i druga osoba w sumie będzie miała rację.
Ale jeśli poczytasz nawet tylko to forum to zobaczysz ile osób pisze o problemach z telewizorami TCL.A ile jest takich ,którzy nie pisali, tego nikt nie wie.
Oczywiście ,to co napisałem dotyczy mniej lub bardziej w zasadzie każdej marki. Nie ma reguły.
Ale jak przestudiujesz forum to zobaczysz ile problemów zgłaszają posiadacze TCL a ile innych marek(łącznie)
I żeby nie było , ja nie atakuję TCL.Telewizory jak telewizory.Tylko ,że próbuje się z marki nachalnie zrobić coś więcej niż w istocie jest.
 

Astra1

New member
Miałem telewizor Samsunga i dwa razy padł zasilacz. Pierwszy raz na gwarancji i wymienili a drugi pół roku po gwarancji i jeszcze uszkodził płytę główną. W tamtym roku znajomy kupił Samsunga z górnej półki w Mediaexpert i nie działał modem wymienił na drugi dzień i też ta sama usterka,wymienili mu na Philipsa i jest zadowolony. Ja mam starego Sony seria XD i jestem zadowolony ale jest masa ludzi którzy na Sony suchej nitki nie zostawiają. Kto nie wierzy niech zajrzy na forum sony.pl. W przyszłości , oby jak najpóźniej z przyjemnością obejrzę TCL które doceniam za to że ich telewizory mają bogatą specyfikację i przystępną cenę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy buduje swoje doświadczenie.
Model 75c845 dla członków forum od dawna jest za 8999 zł dla członków forum i to z pakietem , z montażem i dostawą .

Odległość 3, 5 m
Idealna do wielkości 75" , którą wybrałeś.
Mini LED TCL świetnie sobie poradzi.
 
Do góry