TCL 85C845 - test, recenzja, opnie. Stać Cię wreszcie na prawdziwe kino !

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież sam pytałeś przed chwilą, że wybór może się zmienić i może to być 85"
To Ci odpowiedziałem w temacie, a Ty edytowałeś posta i usunąłeś wpis o 85". (screen poniżej), a potem piszesz co ja lubię.

Moje wybory nie mają kompletnie znaczenia, ja wiem co chce i co jest dla mnie najważniejsze - końcowe wrażenia.
Wiem jak się ogląda mecz na dużym tv i jak na mniejszym. Na sam wybór sklada się też wiele czynników (jakość żródeł, odległość, cena itd.)
Testy, suche wykresy, czy tym bardziej jakieś randomowe wpisy, to osobny temat.

Musisz pamiętać, że jest duża różnica w końcowych wrażeniach pomiędzy przekątnymi, ale skoro wycofałeś się w 15 minut już z 85", to nie ma tematu.
Ja uważam, że o wiele lepszym wyborem byłby 85" QN85 od hiper topowego ML 75", ale ok.

Co do samych tv, bo szukasz już kilka msc. Ile masz tv do wyboru, zakładając, że jest to tylko 75"?
Co najmniej z 10x już miałeś raptem 3 propozycje. Jeżdzisz po TCL w co drugim wpisie, potem o niego pytasz.
Jak Ci nie pasi TCL to go odpuść i skup się na raptem na 2-3 markach, ja uważam, że z premium masz ww. modele od Sony i Samsunga.

Nikt nic już więcej na tym forum nie wymyśli.
Może zamów do domu po kolei każdy z wybranych i na spokojnie potestuj.
Masz możliwości zwrotu, logistycznie jest to jakiś problem, ale masz 100% pewności.


Do tego się odnosiłem:
1111111.jpg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy dla niego czy najlepszy dla Ciebie ?

TCL 115X955 - Świetny model.
Wielkość robi ogromne wrażenie , pełne kompletne wyposażenie.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
@armanig ale napisałem w kolejnym poście, że edytowałem poprzedni. Przy 85 calach TCL trzeba siedzieć na wprost a oglądają też ze mną inne osoby. W każdym TV coś mi nie pasuje i dlatego ciężki wybór. Wszystko się przedłuża też bo pytam już tyle czasu @kiki jaki jest najlepszy Mini Led 75 cali i nie mogę się doczekać odpowiedzi.
 

pjetia84

New member
To OLED to nie ma co porównywać. W TCL masz bardzo gruby tyłek i jak wisi to nieładnie to wygląda.
nie będę stał przy ścianie ;p teraz wisi mi Sony XR65X90 tez ma "Tylek" i jest ok
co do porównywania, jest jakiś budżet i chce się kupić cos fajnego, zdecydowany byłem na mini leda ale Oleda tez rozważę
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Tylko inaczej wygląda jak po całości jest gruby i inaczej niż tylko u dołu. To jak bierzesz pod uwagę OLED to w filmiku, który Ci wysłałem pada teza, że S90C jest lepszy od C3.
Screenshot_20240402-134142.jpg
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
I pyk, 75QE92C z 9399 na 11499. I zauważyłem też, że zaczynają sklepy unikać informacji o najniższej cenie w ciągu 30 dni.
 
Do góry