TCL 85C845 - test, recenzja, opnie. Stać Cię wreszcie na prawdziwe kino !

Marlo

Active member
Samsung 65QN95C wymiata , ale jak on 1344 strefy przyciemniania ,
to co tu porównywać do TCL 65C845 , w marcu ma trafić do sprzedaży
TCL 65C955 który ma mieć 1344 strefy przyciemniania , czyli tyle samo
co Samsung, i wtedy chciałbym zobaczyć porównanie z 65QN95C ,na
zagranicznych forach są już pierwsze opinie od użytkowników X955 ,
i są pozytywne , może TCL w końcu odrobił lekcję.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
,na
zagranicznych forach są już pierwsze opinie od użytkowników X955 ,
i są pozytywne
U nas też są pozytywne opinie o TCL. Zwłaszcza na często wspominanym przez kikiego CENEO ,oraz właśnie tu.
Szczególnie CENEO jest w opiniach o sprzęcie bardzo "wiarygodne" :ROFLMAO:
Taki Vincent w porównaniu z tym portalem to jest cienki Bolek i powinien zacząć uprawiać marchewkę.:lol:
Poczekajmy na profesjonalne testy.
@kiki ...planujesz coś?
 
Ostatnia edycja:

Marlo

Active member
W strefowym przyciemnianiu trzeba iść na jakiś kompromis , i czym
jest więcej stref tym ten kompromis jest mniejszy , wyzwaniem jest
jest żeby była dobra czerń , ale i równocześnie żeby było widać wszystkie
obiekty na ekranie , i jeszcze żeby strefowe przyciemnianie nadążało za tym
co się dzieje na ekranie.
 

Akku

New member
Nie zła manipulacja.
I widać że niektórzy dają się nabrać - wow.
Zapraszam na pokaz

Cena 65c845 bez zmian 5099 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Pakiet aktualny? Nie śledziłem całego wątku, jakie konkretnie gratisy? Jak można to proszę o ofertę na priv. Pozdrawiam
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Dziwna sprawa ale już kilka razy to zauważyłem .Gdy użytkownicy jadą po sprzętach "promowanych" przez kikiego jak po burej suce to nagle pojawia się świeżo zarejestrowany user i chce kupić sprzęt o którym się dyskutuje.
Przypadek?
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
przejrzeli nas!
Przejrzeli czy nie ,nie zmienia to faktu , że podobnych sytuacji ,tu na tym forum widziałem co najmniej kilka. ;)
Po użytkowniku ,który na jednym z for zrobił sobie drugie konto i "rozmawiał" sam ze sobą ,tak jakby rozmawiał z kimś zupełnie innym takie historie jak ta wcale mnie nie dziwią.:cool:
 

karolwr

New member
Przejrzeli czy nie ,nie zmienia to faktu , że podobnych sytuacji ,tu na tym forum widziałem co najmniej kilka. ;)
Po użytkowniku ,który na jednym z for zrobił sobie drugie konto i "rozmawiał" sam ze sobą ,tak jakby rozmawiał z kimś zupełnie innym takie historie jak ta wcale mnie nie dziwią.:cool:
sugerujesz że coś jest nie teges z transakcjami właściciela forum?
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
sugerujesz że coś jest nie teges z transakcjami właściciela forum?
Nic nie sugeruję .A transakcje właściciela forum mnie nie obchodzą.To Jego sprawa.
Ale jeśli telewizor zbiera baty od forumowiczów ,a podczas rozmowy na jego temat ,pojawia się nagle, zarejestrowany dosłownie minutę wcześniej nowy użytkownik i chce kupić taki telewizor to jest to dla mnie dziwne.
Możliwe , ale "dziwne".
Tym bardziej ,że jak już wspomniałem ,kilka podobnych "akcji" na tym forum już widziałem.
 

Akku

New member
Nic nie sugeruję .A transakcje właściciela forum mnie nie obchodzą.To Jego sprawa.
Ale jeśli telewizor zbiera baty od forumowiczów ,a podczas rozmowy na jego temat ,pojawia się nagle, zarejestrowany dosłownie minutę wcześniej nowy użytkownik i chce kupić taki telewizor to jest to dla mnie dziwne.
Możliwe , ale "dziwne".
Tym bardziej ,że jak już wspomniałem ,kilka podobnych "akcji" na tym forum już widziałem.
Masz rację że pewnie tak bywa - jeżeli chodzi o mnie, to raczej przypadkowa zbieżność - nie śledziłem nigdy tego forum, wpadłem tutaj z linku z pepper. Jak zobaczyłem że wątek ma 11 stron, zabolała mnie głowa, przejrzeałem kilka ostatnich wpisów, zobaczyłem że ludzie tu dostają na priv zniżkę na ten model, więc wystosowałem podobnego posta kilka osób wcześniej. Dzięki za twój wpis, bo chyba mnie to zmobilizuje do przejrzenia wątku - nie wiedziałem że jest taka ostra krytyka na ten model - tzn. czytając opinie na pepperze widziałem że są skrajne opinie, ale mieszane, do tego podobną mieszankę można tam wyczytać pod niemal każdą wstawką, niezależnie od producenta - ostatecznie doszedłem do wniosku że TCL pewnie faktycznie ma wady, ale w kategorii cena/jakość jest niezłym wyborem. No nic, trzeba wrócić do researchu - teraz już kompletnie nie wiem na jaką markę obecnie patrzeć bez strachu...

Ps: swoją drogą oferty na priv jak dotąd nie dostałem, może się skończyły, może nigdy nie było?
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako posiadacz 825 czyli 2 lata wstecz bardzo polecam Ci 845!
Jeśli naprawili algorytm wygaszania bo z tym był problem...
825 nadal sprawia uśmiech na mojej twarzy. Domyślam się tylko ze tu może być dużo lepiej 😉
 

karolwr

New member
Nie wiem czy gdzieś już było - jak wygląda sprawa z oglądaniem w nocy ? Zgaszone światło , tylko telewizor , odległość ok. 3 metry.
Aktualnie mam Panasa , jakieś max 350 nitów - w nocy ok , w dzień trzeba zacieniać póki słońce nie minie okna.
Pytanie do ludzi którzy mieli podobną przesiadkę - jak oczy?? Nie chciałbym zbyt mocnej lampy (żona często śpi obok kiedy oglądam) i bólu oczu.
 
Do góry