TCL 75C735 4K QLED 144Hz TV with Google TV and Game Master

andyd970

Member
Nie mogę nigdzie znaleźć gdzie w tym Google Tv włącza się HDMI cec może przez to nie działa , w Android tv to bez problemu się znajduje to HDMI cec.
Jak nie znajdę rozwiązania to chyba wgram Android Tv zamiast tego Google Tv, miał być lepsxy ten interfejs a jest dużo gorszy .
 

conqest

Well-known member
Bez reklam

Sprawdź ustawienia... niby inny model ale powinno być podobnie...
 

Marlo

Active member
TCL C745 zapowiada się ciekawie , będzie miał strefy ściemniania , 55" 120 ,65" 160 ,75" 220 , to będzie spora konkurencja dla Samsunga Q80C i Sony X90L , które
będą sporo droższe od tego TCL.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lan na 100% tylko 100Mbps.
WiFi w moim c825 chodzi z prędkością 270Mbps. Router 3 metry od tv. Łączę 1gbps..
Realne kopiowanie z i do TV to około 17MB/sek
Wystarczy na dobry streaming nawet dużych plików 😜
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Można sterować dekoderem canal+ pilotem TCL ?
Na softach 558+ można. Wcześniej tego nie ogarniali 😉

edit: chociaż nie jestem pewien co do przyciskow prog+ i prog-. Te zdaje się przełączają kanały w TV nawet jak jesteś na hdmi...wiec tu chyba bedzie problem. Jeśli góra/dół przełącza w pilocie canal+ to będzie działać.
 

Christer

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na softach 558+ można. Wcześniej tego nie ogarniali 😉

edit: chociaż nie jestem pewien co do przyciskow prog+ i prog-. Te zdaje się przełączają kanały w TV nawet jak jesteś na hdmi...wiec tu chyba bedzie problem. Jeśli góra/dół przełącza w pilocie canal+ to będzie działać.
jak ustawić ten pilot?, próbowałem podłączyć pilot od dekodera canal plus ale kod od żadnego producenta nie działał ( tcl nie ma wcale na liście)
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
To w drugą stronę działa. Pilotem od TV sterujesz dekoderem. Możesz usypiać i wybudzać dekoder przy włączaniu tv 😉
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ustawienia - wejścia - cec?
 

Attachments

  • 16866887190046715354622959914499.jpg
    16866887190046715354622959914499.jpg
    2,4 MB · Wyś: 38

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tu o tym pisalem, musisz sprobowac gora i dol bo bedac na hdmi np.4 prog plus i minus bedzie przelaczal kanaly tv i zrodla jak dojedziesz do ostatniego lub pierwszego ;)
Klawisze te jednak nie dzialaja tak bedac w aplikacji. Np. w kodi moglem je przypisac do przyblizania i oddalania obrazu bez problemu.

Jesli natomiast mial bys tuner enigmy dla canalplus to tu mozna ustawic przyciski do woli jak w kodi ;) nie zachecam do piractwa tylko wspominam... :p

Screenshot_1.png
 
Do góry