TCL 65P815 - Oprogramowanie, ustawienia obrazu

Cześć, stałem się posiadaczem tego TV. Czy posiadacie może opis jak optymalnie skalibrować TV w celu dopasowania parametrow dla jak najlepszych wrazen? Czy w waszym odczuciu jest sens aktualizować TV czy narazie zostać na stockowym. Mam wersję z poprawkami z 10.2020, póki co w sumie wszystko działa, jakichś problemów nie zauważyłem
 

Aliens

New member
Czy ktos miał problem ze po braku pradu przez kilka min. po właczeniu jest tylko dzwiek a niemam obrazu matryuca ciemna podswietlona widac
 
Myślisz, że warto aktualizować? Liczyłem bardziej na opis konfiguracji gdzie co ustawić na ile żeby uzyskać najlepszy rezultat. Wielu z was pisze o kłopotach w trakcie aktualizacji lub po. W sumie obecny soft działa dobrze nie mam się do czego czepiać. Może lepiej poczekać na oficjalny android 11 ze strony tcl? Czy po aktualizacji stracę wszystkie ustawienia oraz aplikacje? Czy można wyeksportować gdzieś kopie zapasową?
 

Aliens

New member
Myślisz, że warto aktualizować? Liczyłem bardziej na opis konfiguracji gdzie co ustawić na ile żeby uzyskać najlepszy rezultat. Wielu z was pisze o kłopotach w trakcie aktualizacji lub po. W sumie obecny soft działa dobrze nie mam się do czego czepiać. Może lepiej poczekać na oficjalny android 11 ze strony tcl? Czy po aktualizacji stracę wszystkie ustawienia oraz aplikacje? Czy można wyeksportować gdzieś kopie zapasową?
Jezeli robisz aktualizacje z opcji local , to nic nie stracisz ..
 
po to jest forum, żeby uzyskać informację. Jak Ci nie pasuje to nie komentuj. Dziwi mnie Twoja postawa. Wszystko tak w ciemno aktualizujesz itp itd ?
Na forach dot telefonów i innych urządzeń można normalnie zobaczyć changelogi, poczytać, wymienić opinie.
Sorry, że popełniłem takie przewinienie, że zapytałem
 

Aliens

New member
po to jest forum, żeby uzyskać informację. Jak Ci nie pasuje to nie komentuj. Dziwi mnie Twoja postawa. Wszystko tak w ciemno aktualizujesz itp itd ?
Na forach dot telefonów i innych urządzeń można normalnie zobaczyć changelogi, poczytać, wymienić opinie.
Sorry, że popełniłem takie przewinienie, że zapytałem
Nie unoś ale jezeli jest oficjalna aktualizacja na stronie producenta to po to zeby to robic a nie stac w miejscu.. Kto nie ryzykuje ten..... itd.. PS. tak robie update zawsze w ciemno bo ciekawi mnie co i jak jest....
Juz po kupnie tv A MAM GO MIESIĄC ŁADOWAŁEM ANDROIDA 11 , bo miałem to samo oprogramowanie co ty teraz i dalej stoisz w miejscu..
 
Do góry