TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

gumkas77

Member
Moi mam dylemat który wgrać ��
Jakieś zmiany są? Coś nowego? Bo do tej pory żadnej eRki nie miałem
Śledzę post który wystawiłeś

smialo mozesz R117 sprobowac i V677 , a jak ci beda dzialac to juz musisz ty nam napisac ,kazdy ma co innego popodlanczane do sowojego TV i u kazdego wystepuja lub nie inne problemy xD
 

stasiof

Member
This forum .... TCL section ... looks like death .....
or everyone using ..... sławny flooded "tips" in every thread .... Please write on PM you will get info.
 
Ostatnia edycja:

gumkas77

Member
Wczoraj kupiłem używany w bardzo dobrym stanie Philips HTL3320/10
wyjście optyczne - widoczne opuznienie dźwięku na niektórych kanałach, można spróbować wyregulować w ustawieniach dźwięku
BT - dźwięk jest opuzniony ale bardzo nie duzo , a na niektórych kanały nie ma opuznienia dźwięku
HDMI - audio działa bardzo dobrze na wszystkich kanałach xD
soft v677
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
gumkas77, cieszymy się z Tobą...
W zasadzie wszędzie można się chwalić zakupem np. w tramwaju...
W tym wątku piszemy jednak o TCL a nie o Philips :/
 

firefl

Active member
Bez reklam
gumkas77, ale nie napisałeś we wcześniejszym poście, że soundbar do tv TCL, czarodziejskiej kuli nie mam by się domyślać o co Ci chodzi, koleś
 

gumkas77

Member
gumkas77, ale nie napisałeś we wcześniejszym poście, że soundbar do tv TCL, czarodziejskiej kuli nie mam by się domyślać o co Ci chodzi, koleś

mi onic nie chodzi , ty kolo sie czepiasz mnie ze sie przechwalam kupnem sprzetu ?! a w cale tak nie jest , jakbys czytal kilka stron wczesniej ten watek to bys widzial ze pisalem juz w tym temacie i to odnosnie tv TCL C715 i o softach do tego modelu ja i problemach zwiazanych z tymi softami , a teraz opisalem swoj sprzet jaki mam i jak dziala , bo wiele osob narzeka na spoznienie dzwieku odnosnie obrazu , i tyle w temacie jak dla mnie , czegos jeszcze nie kumasz ?

ps. jak ci sie nie podobaja moje posty , to nie czytaj ich i no problem xD
 

firefl

Active member
Bez reklam
I tu się różnimy w rozumieniu forum. Jeśli wątek ma 5-10 postów można uznać, że da się sprawdzić co było wcześniej. Gdy jest kilkadziesiąt stron to nie ma szans by upewniać się co było wcześniej.
Czytam wszystkie wątki o TCL bo mam 2 tv od nich, ale nie ogarniam historii szczegółowej w kilkuset postowych wątkach.
Sama treść posta do którego się "czepiałem" sprawiła wrażenie niepowiązane z TCL...


Przepraszam za brak zrozumienia. EOT

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

gumkas77

Member
Dzisiaj zabaraklo pradu na 5minut , telewizor sie wlaczyl i takie cos wyswietla w prawym dolnym rogu , nie pomoglo kolejne wylaczenie z pradu , jak wylaczyc ten pojawjajacy sie komunikat co 3 sekundy ?
 

Attachments

  • IMG_20220201_230020.jpg
    IMG_20220201_230020.jpg
    611,7 KB · Wyś: 30
Do góry