TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

gumkas77

Member
kolega stasiof odpisal mi ze IMG nie usuwa ustawien , "Flashing IMG file do not erase picture and sound setting. "
to moze zaryzykuje R117 xD
 

gumkas77

Member
narzie to szukam jak sie te iMG instaluje

ps. Update failed date , nie wiem dlaczego , rozpakowalem R117 IMG dalem na usb i mi to wywalilo :(
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Wrzucasz plik update.img do katalogu głównego pendrive lub dysku HDD. Wpinasz to w USB w tv, wyłączasz tv z prądu, wciskasz guzik on/OFF na tv i trzymając ten guzik włączasz kabel do prądu. Jak się pojawi niebieski ekran z info o update puszczasz guzik na tv i czekasz
 

gumkas77

Member
Wrzucasz plik update.img do katalogu głównego pendrive lub dysku HDD. Wpinasz to w USB w tv, wyłączasz tv z prądu, wciskasz guzik on/OFF na tv i trzymając ten guzik włączasz kabel do prądu. Jak się pojawi niebieski ekran z info o update puszczasz guzik na tv i czekasz
nie trzeba z kablem numeru ,wystarczy przytrzymac 10s wlacznk od TV i rusza ,didoa led miga , ale wywala mi update failed nie wiem dlaczego :(

https://www.youtube.com/watch?v=qvEIo01kpBk
 

gumkas77

Member
no u mnie tez, kalibracja pozostala i super ,jak dla mnie na szybko
soft r117 obraz jak i dzwiek lepszy od v650 i v653 bez dyskusyjnie i zostaje ze mna az wyjdzie godny nastepca xD

niestety nie mam soundbara wiec nie wiem jak opuznienia dzwieku , a z ntflix itp nie kozystam
 

gumkas77

Member
to fajno ze ci smig Ok , ja mam stare genius 2.1 z suboferem z pc i podlaczylem do TCL i gra to ok xD
ps.podlaczone do sluchawek w tv
 
Ostatnia edycja:

Daawid

New member
No na ja na R117 muszę mieć ustawienie auto w tv audio żeby coś działało, ale wtedy dźwięk z soundbar jest lipa, a passtrough nie działa poprawnie jak na innych softach. Tryb auto robi mi na YouTube dźwięk dolby i nie brzmi to, praktycznie sam bass.
 

Daawid

New member
Ja chyba uciekam z tego v677, atmos mam z głośników z tv a z soundbar ray danz tylko 5.1 ( żenada ). Kolory przełączają się z auto na "przesyłane", trybu ALLM nie ma, czyli tryb gry nie włącza się automatycznie, kolory ogólnie wydają mi się jak przesterowane na SD HDR, jedynie dolby vision jakby lepszy.
 
Do góry