TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

pm199

New member
Dziwne działanie diody led. Zapala się długo po wyłączeniu. Tak samo po powrocie do normalnego obrazu z dźwiękiem z trybu Tylko dźwięk. Miganie, kiedy powinna być nieaktywna. Po naciśnięciu informacji o programie i wybraniu Przypomnij mi zanikała część okna, informacji.
 

Wojtasban

New member
pm199 jak ty wyłapujesz niuanse typu lepszy kontrast czy smużenie na danym oprogramowaniu, ja na żadnym a instalowałem kilka już nie widziałem żadnych różnic jedynie w v635 wydaje mi się lepszy obraz na kablówce jakby wygładzony ale może to placebo
 

PaputK

Member
U mnie jest tak, że pod względem szybkości działania, dźwięku i kontrastu lepszy v636. Na v635 więcej bugów, lepsze kolory i mniejsze smużenie (pewnie przez te nowe opcje). Trzeba pamiętać o resetach, bo przed nie działa wifi i zmienia wyszukiwanie kanałów na Albanię.

O jakich butach mowa?
Edit:
Instalował ktoś v999? Warto? Jakie zmiany względem v635
 
Ostatnia edycja:

epifan

Member
Które 999 :p?? bo jest kilka - ostatni tu omawiamy był z 2 tygodnie temu i syf jak jasny gwint.
Jak bardzo ci zależy to przewiń w tył kilka stron.
 

maciekmm

Member
A mial byc nowy Android...
Teraz wypuscili nowe pseudo multimedialne telewizorki wiec beda mieli chwile zajecia nad oprogramowaniem dla nich.
 

Wojtasban

New member
Z tego co pamiętam to miał być Google tv w nowych a na android 11 nakładka zależy tylko i wyłącznie czy google wprowadzi w danym regionie
 

epifan

Member
z tego co pamiętam to tak :)
i tak nie chcę niszczyć marzeń ale jak wypuszczą to pewnie będą to łatać softami przez 2 lata :p
 

sagi79

New member
No raczej się nie pojawi ja mam C815 i czekam ,,poza tym oni mają coś nie tak z serwerami tv mi pokazuje z mam najnowszy soft 606 gdzie na ich stronie jest 636..A i jest jakaś możliwość wgrania nowego androida z nowych tv bo chyba procek ten sam
 

andyd970

Member
Trzeba dłużej przytrzymać na linku i otworzyć w przeglądarce tak też działa na 4pda***. i przechodzi do pobierania
 
Ostatnia edycja:
Do góry