TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Wojtasban

New member
Oj panowie panowie ja też nie szukam ale nieraz się trafiają na YouTube i podałem jeden z kanałów a HLG pojawia się coraz częściej zauważyłem, i to nie dema bo ich nie oglądam
 

EMR9

Member
coobah na astra 19e jest jeden kanał od 9 do 19 jest fta potem kodują UHD 1 nadaje w hlg parametry 10994 H 22000 5/6 a tak po za tematem widziałem na fotce masz chyba ustyma 4k combo fajny sprzęt też go mam
 

kuba1967

New member
Panowie co jest z ty gniazdem CAM mam moduł CI + z kartą od canal plus, dekodowanie programu trwa czasem 3-4 sekundy.przekladam moduł do starego TV LG dekodowanie jest natychmiastowe. Jeszcze jedno w moim TCL EC780 karta nie pobiera automatycznie uprawnień. Sprawdzałem na 4 ostatnich softach na tazdym to samo. Powoli mam dość tego TV. Podzielcie się swoimi uwagami, może ktoś z Was ma jakiś patent na ten problem. Dzięki
 

maciekmm

Member
Patentem jest powrot do oprogramowania wczesniejszego niz v363. W pozniejszych softach cam jest calkowicie skopany. Np modul ci+ Polsatu nie autoryzuje sie a modul tnk hd resetuje co 10 sekund. Telewizory tcl to totalne nieporozumienie... Zaluje ze sie dalem namowic...
 

pm199

New member
No i loga od dźwięku dalej nie ma przy przełączaniu kanałów. Najlepiej jakby usunęli tą listę i dodali do podglądu przy info (i), tam gdzie pasek postępu.
 

andyd970

Member
Jak ktoś zainstaluje i ma kartę CI to niech napisze
czy mu przechodzi autoryzacja bo na v634 w kablówce Toya z kartą CI nie działa wywala jakiś błąd .
 

stasiof

Member
Tak, ikona Dolby audio V635 nadal NIE działa w programach telewizyjnych / kablowych / satelitarnych.
Mam nadzieję, że programista oprogramowania układowego TCL to przeczyta (lub ktoś przekaże im informacje) i zostanie zamieszczony na wielu forach.
Frustrujące ... mała rzecz od czasu V631 .....
 

stasiof

Member
V8-R851T02-LF1V636

http://eu-update.cedock.com/apps/re...F1V636/FOTA-OTA/V8-R851T02-LF1V636.018672.zip

build date= Apr 29 2021
build= 1619701389
security_patch= 2020-09-05
gmsversion= Android_9_Pie
software.version_name=AP06
Updated MagiConnect to 4.2.736


Wygląda na to, że V636 wrócił do poziomu V625 ... nawet o 8 MB mniejszy niż V625. Poprawka bezpieczeństwa również iz powrotem do AP06 z AP08.


Znowu BRAK ikony dźwięku DOLBY .... Znowu brak WiFi ... BRAK TV Kanały cyfrowe (należy ponownie wyszukać).
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Co w tym nowym Androidzie ma być, że tyle osób tak na niego czeka?
Może to dziwne pytanie, ale serio mnie to interesuje.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

miniu270582

New member
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jaka najnowsza wersja softu jest najlepsza lub najmniej skopana? Chodzi o w miarę płynną pracę, bez zacięć na YT i Netflix.
Siedzę w tej chwili na 348 i jest w porządku.
Z góry dziękuję.
 
Do góry