TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

martingg

Member
dzięki :) nie wiem jaki soft był wcześniej, ale android na pewno działał dużo płynniej, aczkolwiek na 258 tragedii aż takiej strasznej nie ma. Skalibrowałem zgodnie z info od kiki wieczorem potestuje DV na Netflixie.
 

miniu270582

New member
dzięki :) nie wiem jaki soft był wcześniej, ale android na pewno działał dużo płynniej, aczkolwiek na 258 tragedii aż takiej strasznej nie ma. Skalibrowałem zgodnie z info od kiki wieczorem potestuje DV na Netflixie.


Jak chcesz płynnej pracy to polecam v348. Sam używam i polecam. Żadnych problemów nie stwierdzam. Byłem na 363, ale wróciłem na 348.
 

martingg

Member
potestuje moze później :) na razie sprawdzę 258
Teraz chwile usiadłem i jednak działa to ok, czasem jakieś opoźnienie na przełączaniu miedzy aplikacjami ale to takie 1-2s freez nic nie przeszkadzajacy.
 

martingg

Member
Macie może gdzies link do v348? :) Potestują 258 ale z ciekawości bym spróbował też nowszego aczkolwiek nie ma tragedii z szybkością działania jednak
 

Fofek16

New member
Mi jak załącza się HDR automatycznie zmniejsza się jasność na 15, pozatym nie widzę zmian w działaniu do porównania na v363

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

martingg

Member
ehhhhh już zapomniałem jak było z 58 7006 :) ta cholerna lampa vel dioda. Powiedzcie ze w ep680 da się to jakoś wyłączyć bo pół pokoju jest jasne jak w dzień ...
 
Do góry