TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

konradbp

New member
Wydaje mi się że pobrałem 100%. Plik był spakowany z rozszerzeniem rar i TV w ogóle go nie widział. Spakowałem go do zip - rozpoznaje plik i aktualizację ale pojawia się wyżej wymieniony błąd. Może podrzuci ktoś sprawdzony link do v288?
 
Ostatnia edycja:

konradbp

New member
Oczywiście chodzi o ZIP, już edytowałem.
Po rozpakowaniu RARa jest tylko jeden plik o nazwie update. O ile dobrze pamiętam z rozszerzeniem ISO.
Jak będę w domu to sprawdzę.
 

Coolek33

Member
Update.img jest plikiem do aktualizacji metodą boot update. Wrzuć go wypakowanego na pendrive, wyłącz kompletnie tv przytrzymując na pilocie wyłączanie i potem "wyłącz" bądź po wyłączeniu odłącz na chwilę od prądu. Potem z włożonym penem przytrzymaj guzik od włączania na tv aż zacznie migać dioda.
Przy tej metodzie wszystko się zresetuje.
 

Matts84

New member
@Matts84 - w ustawieniach obrazu, w zakładce ruch - jakie opcje posiada EP680?
Co do treści w temacie - mało kto respektuje podstawowe formalne zasady dyskusji na forum, a Ty masz pretensję o merytoryczną odpowiedź na wcześniej zadane w temacie pytanie?

@andyd970 - w moim starym LG 50Hz mam oba suwaki i żadna transmisja sportowa - w kontekście płynności i ostrości obrazu - nie wygląda lepiej na TCL, niż na LG. Zważyć warto, że upłynniacze ruchu w wielu markach są wprost wskazanymi funkcjami z opcją regulacji tych ustawień - TrueMotion, MotionFlow, NaturalMotion itp. TCL tego nie ma. Nie chodzi o suwaki, chodzi o zaimplementowaną funkcję. W teście EC780 wskazano wprost - nie ma funkcji upłynniacz obrazu. Co to za "upłynniacz", który nie pozwala na komfortową regulację płynności obrazu, bez szkody dla jego ostrości???

W Ep680 nie masz zadnych suwaków, jest jedynie opcja doskonała płynność Led, ale jak to wlaczysz to ekran migocze i nie da sie oglądać
 

firefl

Active member
Bez reklam
To, że baza aktualizacji softu jest ta sama nie oznacza, że każdy model dostaje takie same możliwości regulacji. Można telewizor próbować przekonac, że jest innym modelem, ale jeśli z modelem są powiązane aspekty sterowania np matryca to może być problem wyświetlania...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Te dane z tej strony to trochę z dupy wzięte są. Np. dla 65EP680 pokazuje, że nie obsługuje Dolby Vision i HDR+...


Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
No a powinien, bo telewizor obsługuje DV, HDR+ i PQ10, więc strona ma niepełne dane...

To samo jest z Dolby Atmos, tv obsługuje, a strona milczy na ten temat...

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

martingg

Member
Szkoda że nie ma 48-50 cali yhhh bo teoretycznie najlepszy HDR.

Jest jakiś stabilny soft dla 50ep680 na którym Netflix w DV działa sprawnie bez przycięć itp itd?
 
Do góry