TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Tinkas

New member
jak łatwo opracować soft to może sam napiszesz?
.
A takiego gadania nie lubię. Producenta po prostu nie stać na zatrudnienie porządnych programistów. Znam pewnych adminów, którzy nie mogąc doczekać się poprawki do driverów linuksowych pewnych sprzętów swojej infrastruktury IT, sami napisali od podstaw swoje. A programistami byli cokolwiek amatorskimi.
O ile godzę się z zakupem TV, gdzie nie wszystko jeszcze działa i FW jest powiedzmy rozwojowe, to wpadki w oficjalnych wersjach OTA takie jak brightness w materiałach HDR w wersjach v3xx są wg mnie parodią.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Zadałeś pytanie czy tak trudno opracować dobry soft. Może pytanie jest retoryczne ale zawiera sugestie, że tworzenie softu jest proste. A ja jestem przeczulony na takie stwierdzenia.
I tyle...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

maciekmm

Member
Dziwi tez fakt ze tcl nie dopracowuje softow tylko wprowadza nowe psujac to co w poprzednich dzialalo (hdr, zapisywanie kanalow dvbt czy utrata jakosci dzwieku )
 

Yahoou77

Member
@Tinkas , spróbuj ignorować bezsensowne teksty @firefl. Pierniczy od rzeczy, wszystkich poucza i zabiera głos nawet kiedy nie ma nic do powiedzenia. Taki już ciężki typ. Olej...

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

Lechu1956

New member
W moim Sony i LG czekałem 1,5 roku na usunięcie niedoróbek. Nowych oprogramowań było w tym czasie kilkanaście. Przy TCL będzie pewnie podobnie.
 

konradbp

New member
Mam TCL 65 C715 i soft v321 pobierany przez OTA. Były robione wszystkie resety ale widzę, że jest ogromny problem z obrazem. W momencie przesuwania kamery w poziomie występuje nie tyle klatkowanie co szatkowanie, migotanie obrazu. Jest to na tyle uciążliwe, że oglądanie przestaje być przyjemne. Najbardziej widać to w momencie gdy punkt/osoba znajduje się w środku a kamera kręci dookoła.
W razie potrzeby nagram filmik aby to pokazać ale spróbujcie włączyć ten teledysk https://youtu.be/p6ULvPFPLIY i obserwujcie to co się dzieje dookoła. Na tym teledysku widać to najbardziej, nie ważne czy odpalony przez YT czy z kablówki w Eska TV. Wiem, że wokalistka jest lepszym punktem zaczepienia ale nie o to chodzi :)
Zastanawiam się czy wszyscy tak macie czy to być może wina softu :/
Wszystkie ulepszacze wyłączone.
 
Ostatnia edycja:

marconnetti

New member
Mam TCL 65 C715 i soft v321 pobierany przez OTA. Były robione wszystkie resety ale widzę, że jest ogromny problem z obrazem. W momencie przesuwania kamery w poziomie występuje nie tyle klatkowanie co szatkowanie, migotanie obrazu. Jest to na tyle uciążliwe, że oglądanie przestaje być przyjemne. Najbardziej widać to w momencie gdy punkt/osoba znajduje się w środku a kamera kręci dookoła.
W razie potrzeby nagram filmik aby to pokazać ale spróbujcie włączyć ten teledysk https://youtu.be/p6ULvPFPLIY i obserwujcie to co się dzieje dookoła. Na tym teledysku widać to najbardziej, nie ważne czy odpalony przez YT czy z kablówki w Eska TV. Wiem, że wokalistka jest lepszym punktem zaczepienia ale nie o to chodzi :)
Zastanawiam się czy wszyscy tak macie czy to być może wina softu :/
Wszystkie ulepszacze wyłączone.
Mi na EP680 działa płynnie ten teledysk na wersji 321
 

konradbp

New member
Patrzyłeś na budynki, drzewa w tle i wszystko git?
Hmmm, ogólnie sam teledysk można powiedzieć, że odtwarza płynnie. To nie jest takie przycinanie jak Costa Rica 4k na YT.
Budynki w tle teledysku szatkują, kamera przesuwa się płynnie ale obiekty już nie.
Moja żona, która nie widzi żadnych wad/problemów z TV to zauważyła. A jeśli ona to zauważyła tzn że każdy to zobaczy.
Poczekam na opinie innych użytkowników, jeśli będzie ok to szykuje się reklamacja :/
 
Do góry