TCL 65C728 - 4K Qled, Motion Clarity Pro 100Hz, Onkyo, Android TV

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie można, bo extra skalowanie.
Nie na darmo dostał nagrodę najlepszy LCD w Europie w klasie cena do jakości.
Ma też dobrą płynność i dźwięk oraz obsługę.
Masz dla niebieskich w specjalnej ofercie plus pakiet gratisów dodatkowo.
 

seadd

New member
Czy ten tv poważnie nie ma timeshifta i nagrywania programów tv na usb?
Niby na stronie oficjalnego żółtego dystrybutora jest to w opcjach w opisie ale nigdzie w menu tv tego nie ma jak i nie działa żadna z tych funkcji po podłączeniu przez usb nośnika danych.

I jeszcze jedno pytanie do posiadaczy modelu 65c728: czy podświetlenie macie równe na całym ekranie idealne czy po bokach tuż przy krawędzi widać ciut jaśniejsze pole? (Widoczne najbardziej na trybie sport np na meczu piłkarskim gdzie widać nieco jaśniejszą trawę tuż przy obu bocznych krawędziach)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, podświetlenie jest równe !
Trzeba sprawdzać najlepiej przy zakupie.
W sprawach technicznych dzwoń do Marka - on CI pomoże.
 

gwidon68

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Wprawdzie chodzi o wersję 55 calową, ale strasznie szarpie obraz na netflixie w dolby vision. Na pewno to nie Internet bo Amazon Prime chodzi bez zarzutu w hdr10+.
Jakieś rady w kwestii ustawień czy lipa i zwrot.
 

heca66

Klub HDTV.com.pl
VIP
Orientuję się ktoś jak wyszukać kanały z satelity ale tylko paczkę canal+
Bo w ustawieniach nie widzę takiej opcji ,wyszukuje ok 2000 tysiące kanałów
 

Digitalk70

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam wczoraj przyszedł TCL 55c728 i nie wiem czy to moje przewrażliwienie ale widzę jakby jaśniejszą kreskę po lewej stronie matrycy (zaznaczyłem na zdjeciu), zwracać tv czy to moje przewrażliwienie poprostu. Dorzucam zdjęcie.
 

Attachments

  • 20211103_090051.jpg
    20211103_090051.jpg
    983,4 KB · Wyś: 119

Digitalk70

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam wczoraj przyszedł TCL 55c728 i nie wiem czy to moje przewrażliwienie ale widzę jakby jaśniejszą kreskę po lewej stronie matrycy (zaznaczyłem na zdjeciu), zwracać tv czy to moje przewrażliwienie poprostu. Dorzucam zdjęcie.

Dorzucam jeszcze 1 zdjęcie, nie wiem czy to jest ok i to normalne czy coś jest z matrycą, jestem kompletnym laikiem w tych kwestiach.
 

Attachments

  • 20211103_155730.jpg
    20211103_155730.jpg
    836,9 KB · Wyś: 82

Digitalk70

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki wielkie :) za dużo latałem po forach ostatni miesiąc, czytałem na temat tv różnych itd. i się zacząłem doszukiwać. Raz jeszcze Dzięki!
 
Do góry