TCL 55EC780 - To Co Lubię, czyli mocne uderzenie - test otwarty.

firefl

Active member
Bez reklam
@Cepian3, jakbyś trochę poczytał regulamin, zrozumiał netykietę...
Po pierwsze szukaj a dopiero później pytaj.
Regulamin zabrania podawania maili.
W wątkach setki razy pojawia się to pytanie. Kalibracja dla niebieskich i kontakt na wiadomość prywatną do Kiki. Kalibracja jest tylko dla jednego otoczenia.
I nie pytaj co tu znaczy niebieski - poszukaj.
 

urania-marek

New member
Czy ktos instalowal moze juz v382 na EC780 ? Jakies ulepszenia ?


Chciałbym poinformować, że zwolniony do produkcji został software: V8-R851T02-LF1V382.016929.
Usprawnienia:
- Modyfikacja sprawności energetycznej
- Wprowadzenie zgodności Saor View
- Modyfikacja ECP KEY w trybie fabrycznym,
- Wprowadzenie nowego Project ID: 554 & 518 & 533 & 560

Jednocześnie wycofany zostaje SW w wersji V378.


Usprawnienia wprowadzone w wersji 378:
- wprowadzenie nowych zabezpieczeń Google Security, w tym nowy Finger Print Google
- Wprowadzenie nowych usług Google TV
- Usprawnienie procesu aktualizacji oprogramowania, w tym umożliwienie automatycznej aktualizacji SW w trybie Quick Start
- Wprowadzenie nowego Project ID: 489
- Tryb Hotelowy
Wersja 378 zastąpiła wcześniejsze wydania: 363 i 371.
 

puszcza

New member
Jak w ostatnich wersjach softu działa upłynnianie obrazu? Faktycznie przydaje się przy oglądaniu filmów/treści z satelity czy raczej kiepsko na tle konkurencji?
 

p3dr0s

Member
Chciałbym poinformować, że zwolniony do produkcji został software: V8-R851T02-LF1V382.016929.

Usprawnienia:

- Modyfikacja sprawności energetycznej

- Wprowadzenie zgodności Saor View

- Modyfikacja ECP KEY w trybie fabrycznym,

- Wprowadzenie nowego Project ID: 554 & 518 & 533 & 560



Jednocześnie wycofany zostaje SW w wersji V378.





Usprawnienia wprowadzone w wersji 378:

- wprowadzenie nowych zabezpieczeń Google Security, w tym nowy Finger Print Google

- Wprowadzenie nowych usług Google TV

- Usprawnienie procesu aktualizacji oprogramowania, w tym umożliwienie automatycznej aktualizacji SW w trybie Quick Start

- Wprowadzenie nowego Project ID: 489

- Tryb Hotelowy

Wersja 378 zastąpiła wcześniejsze wydania: 363 i 371.
Jest do pobrania z sieci, czy na @ tylko?

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

p3dr0s

Member
No jasne, śledzę temat, czytam o nowym sofcie... a odpowiedzi mam szukać w innych. Ciekawa koncepcja [emoji6]

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Coolek33

Member
No tak to na tym forum wygląda. Nie moja wina. Jest kilka tematów dla tej platformy i ja akurat śledzę wszystkie. Po trochu jest czegoś w każdym temacie.
 

Adamsoko

New member
Dzień dobry,


Zachęcony ta recenzja kupiłem ten TV, niesety coś dziwnego się wydarzyło, a mianowicie telewizor podziałał trochę kilkadziesiąt minut, po czym wyłączył się i obecnie nie reaguje na żaden przycisk, po podłączeniu zasilania ładuje się ekran z logo (podwójnym) i restart. Czy jest coś co mogę sam zrobić w oczekiwaniu na serwis?

Będę wdzięczny za jakąś radę, bo straszne rozczarowanie i to przy piątku ;)
 

Adamsoko

New member
Dziękuję za odpowiedź, zgłosiłem na razie reklamacje, zakup jest internetowy w dużym elektromarkecie, ale pozbyłem się opakowania bo wszystko działało.

Myślałem że jest jakaś opcja fizycznego resetu ale chyba w tym modelu nie.

Updated softu raczej ciężko zrobić, bo telewizor nie reaguje na nic poza odłączeniem zasilania. Co dziwne kilka minut wcześniej wszystko działało super.
 
Do góry