TCL 55EC780 - To Co Lubię, czyli mocne uderzenie - test otwarty.

firefl

Active member
Bez reklam
Nie mogę bo nie wiem, różnic w zasadzie nie widać.
:blagam: A nie, jest jedna - zmienił się numerek na inny.

Wszystkie informacje są tylko wrażeniem użytkowników i jak zwykle czasami sprzeczne.
Producent nie udostępnia changelog.
 

asleksander

New member
Czy w tym modelu działa podłączenie telefonu poprzez easy projection (Huawei) tzw. desktop mode, bezprzewodowo przez WiFi?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

asleksander

New member
W innych telewizorach wystarczy, że z poziomu telefonu, z górnej belki wybiorę opcję "projekcja", rozumiem że tu nie ma na to szans? Rozważam zakup tego modelu TCL, ale dostępność tej opcji jest dla mnie kluczowa.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
W innych telewizorach wystarczy, że z poziomu telefonu, z górnej belki wybiorę opcję "projekcja", rozumiem że tu nie ma na to szans? Rozważam zakup tego modelu TCL, ale dostępność tej opcji jest dla mnie kluczowa.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

wystarczy, telewizor ma wbudowany chromecast - to najbardziej podstawowy standard przesyłania pod android.
 

asleksander

New member
Drążę temat dalej, bo nie wiem czy wiecie o co mi dokładnie chodzi, tzw desktop mode, czyli wyświetlanie na ekranie TV, pulpitu ala jak w Windows, generowanego przez EMUI od Huawei, sam ekran telefonu służy za touchpad.
Niestety nie mogę wstawić linku, żeby Wam przybliżyć o czym dokładnie pisze.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
To jest telewizor z android tv - powinno zadziałać to co jest oferowane przez android i aplikacje.
Kiki napisał, że easy projection możesz dograć.
Co jeszcze chcesz drążyć?
Poczytaj głównie o chromecast. W tym tv jest to wbudowane, możliwości są bardzo szeroko opisane w internecie.
 

asleksander

New member
Dzięki za odpowiedzi. Poprostu liczyłem że któryś z forumowiczów korzystał z tej opcji i potwierdzi mi działanie na 100%. Niestety obecna sytuacja i zamknięcie sklepów uniemożliwiają mi samodzielną weryfikację, a nie chce wydawać sporej kwoty na zakup tego modelu, jeśli miałoby mi to ostatecznie nie działać.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

tuncio12

New member
Czy tryb gry wpływa na obraz kiedy skończę grać na konsoli i np. oglądam coś na netflixie? Zostawić to włączone cały czas czy włączać tylko gdy zamierzam grać na konsoli?
 

firefl

Active member
Bez reklam
jakby nie wpływał to by go nie było. Np wyłącza polepszasze czyli opóźniacze.
Z drugiej strony jak nie widzisz różnicy to dla Ciebie nie wypływa ;)
 

maciekmm

Member
Czy ten tv doczeka sie jeszcze jakiejs oficjalnej aktualizacji naprawiajacej chociaz podstawowe bledy ? Problem z przycinaniem sie bajek nadal nie zostal rozwiazany nawet w dostepnej pokatnie wersji v288... Dlaczego TCL ma tak zniewazajace podejscie do klientow ? Czy tv dostanie update do androida 10 ? Wszelkie maile do tej firemki pozostaja bez odpowiedzi...
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czy ten tv doczeka sie jeszcze jakiejs oficjalnej aktualizacji naprawiajacej chociaz podstawowe bledy ? Problem z przycinaniem sie bajek nadal nie zostal rozwiazany nawet w dostepnej pokatnie wersji v288... Dlaczego TCL ma tak zniewazajace podejscie do klientow ? Czy tv dostanie update do androida 10 ? Wszelkie maile do tej firemki pozostaja bez odpowiedzi...

I spodziewasz się, że na forum dostaniesz wiążące odpowiedzi?
Moje osobiste odczucia a nie jestem związany z TCL: tak, pewno są zarobieni, tak,
Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z odpowiedzi ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie ja wrzucam. Wrzucają inni.
Każdy chętny dostanie najpóźniej w poniedziałek.
 
Do góry