TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

D

Deleted member 121090

Guest
Nikt nie neguje, że tam jest fabryka.
Tylko powtarzam po raz kolejny, nie oni zajmują się sprzedażą tych TV.
Tu jest schemat:
TCL Operations Polska sp. Z o. o. zakład w żyrardowie

,,Oferujemy usługi kompleksowego montażu kontraktowego poczynając od znalezienia dostawcy na rynku chińskim
przez produkcję, logistykę i serwis poprodukcyjny.''
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie oni są stroną, z nimi załatwiamy wszystkie sprawy.
Rozmowy prowadzimy w fabryce w Żyrardowie.
 

redkca

New member
Ponawiam pytanie:

mam 58s7806 i nie mogę sobie poradzić z efektem nie dokładnego obrazu, pikselozy podczas ruchu w niektórych scenach.
Chyba brak płynności ruchuu, przykład: aktor porusza szybko ręką wokół niej są takie artefakty.
tryb obrazu: standard, próbowałem na innych i to samo
wersja oprogramowania: 498
Można to w ustawieniach z niwelować ?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Dla mnie oni są stroną, z nimi załatwiamy wszystkie sprawy.
Rozmowy prowadzimy w fabryce w Żyrardowie.

Gwarancja, przedstawiciel firmy TCL mówią jednak całkiem coś innego.
Poza Twoimi zapewnieniami, nie ma żadnych innych materiałów na potwierdzenie Twoich słów.
Natomiast jest mnóstwo materiałów twierdzących całkiem coś innego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie przeginaj...
Zamawiam w Żyrardowie a nie w Chinach czy w Makao.
Sprawy różne załatwiam w Żyrardowie.
Na spotkania i szkolenia, pokazy jeździmy do fabryki z Żyrardowa,
Obsługują na Polacy po Polsku.
Księgowość również.
 
D

Deleted member 121090

Guest
kiki
Nie uwierzę, że TCL w karcie gwarancyjnej kłamie. Że ich pracownik odpowiedzialny za realizację gwarancji, też celowo wprowadza innych w błąd.
Przecież nigdzie nie napisałem, że Ty i inni sprzedawcy nie kontaktujecie się z fabryką składającą te TV u nas w kraju.
Tylko, że ja nie piszę z punktu widzenia sprzedawcy-sklepu a z punktu widzenia nas klientów.
I dla nas firma TCL nie ma przedstawicielstwa w kraju. Jasno o tym informują na infolinii i podają każdemu taką informację w kartach gwarancyjnych ich produktów.
A z ciekawostek, to żyrardowska montowania firmy TCL będzie montowała TV naszej firmy Kruger&Matz.

,,Telewizory polskiej marki Kruger&Matz będą produkowane w Polsce. Ich montażem zajmie się żyrardowska fabryka chińskiego koncernu TCL - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jaren30

Member
Tcl

Witam polecacie ten model TCL 65s7906,potrzebuje do telewizji cyfrowy polsat i troche filmów ,odległość 5,5metra.
Acha i o co chodzi z tymi niebieskimi bo ceny są chyba inne ,gdzie można dostać ten tv w lepszej cenię?
O co chodzi z tą gwarancją bo tu widzę kabaret jakiś jest.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie martw się gwarancja jest dwa lata realizowana normalnie door to door w Polsce.
Cena dla niebieskich jest specjalna i to z kalibracją gratis.
Napisz na PW dostaniesz info.
 

krepel

Member
znalazłem na fejsie filmik zobaczcie jakie SMART posiada aplikacje , ciekawe czy w 7806 kiedyś się doczekamy czegoś nowszego gdyż niestety na dzień dzisiejszy po roku użytkowania nic nowszego nie doszło pomimo testowania 3 aktualizacji obecnie 498

https://www.facebook.com/TCLPL/videos/vb.382738421783319/1041608985896256/?type=2&theater

I pytanko do "redkca" ciekawy jestem co p.MAREK ci poradził w sprawie pixelozy rozmyć ja po roku użytkowania nie dałem rady się pozbyć, przy normalnym oglądaniu telewizji spoko ale filmy z pena to niestety nie dałem rady wyeliminować pomimo papierowej kalibracji.
POZDRAWIAM
 

tomek5

New member
Mnie także dotyczy pixeloza (artyfakty) linia7805 wyraźnie występuje w netflix 4k sygnał bardzo dobry tv przystosowany do netflixa.
Może to wina karty graficznej czy coś takiego?
 

tomek5

New member
Kiki artefakty jak wcześniej pisałem występują mimo kalibracji.
Przyczyna jest inna.ty mając kontakty z tcl możesz się dowiedzieć co jest przyczyną i czy można się tego pozbyć.przyznaję że obraz w 58s7806 jest po kalibracji świetny ale te zakłucenia irytują.mam też pytanie czy artefakty mogą być podstawą reklamacji,producent nie informował że tv jest wyposażony w taką"funkcję”
Nie chcę generować nowej dyskusji czy serwis jest w polsce czy nie,ale oczekuję pomocy jak się tego pozbyć.?
 

pasqui

New member
hello, new discovery ... usually ... menu> contrast> 1950> other menu> TSR> start put pen usb 8-16GB ... records in rec01.ts way
and readable by PC ... if not read VLC
use prg tsMuxeR to divide the flows of the transponder (DVBt-DVBS channels)... to stop recording "stop" :)
greetings and see you soon ;)
 
Do góry