TCL 50C809

maciejsro

New member
Szukam telewizora 43 cale albo max 50 cali i wpadł mi w oko ten TCL jednak mało o nim więcej niż tylko podstawowe informacje. Telewizor głównie do oglądania sportu i grania na ps5.

A może jakieś inne alternatywy od innych producentów?

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Świetny pomysł na mini LED 50 . W klasie cenowej 50c 805 za 2999 zł co do jakości, możliwości, skalowania lepszego nie kupisz.
Masz dodatkowo dla członków forum pakiet gratisów o wartości 500zl.
I do sportu z uwagi na płynność i do grania z uwagi na niski input lag.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW dostaniesz info.
Masz w tej cenie 2999 jest dla członków forum i to dodatkowo z pakietem gratisów o wartości 500 zł.
 

DuckMVP

New member
Mam pytanie do ekspertów i szukam rzetelnej odpowiedzi ponieważ zależy mi na najlepszym tv do PS5 a rozmiar nie gra znaczenia.
Który TV będzie lepszym 55C745 czy 50C809?
Oba są aktualnie w tej samej cenie.
Szukałem jakiegoś info i porównania niestety nic nie znalazłem... C809 to tv 2022 czy 2023?
Znawców tematu proszę o jakieś informacje
 

jaw73

New member
Mam pytanie do ekspertów i szukam rzetelnej odpowiedzi ponieważ zależy mi na najlepszym tv do PS5 a rozmiar nie gra znaczenia.
Który TV będzie lepszym 55C745 czy 50C809?
Oba są aktualnie w tej samej cenie.
Szukałem jakiegoś info i porównania niestety nic nie znalazłem... C809 to tv 2022 czy 2023?
Znawców tematu proszę o jakieś informacje jest to telewizor QLED, a nie Neo QLed oparty na mini led, dlatego ja wolałbym postawić na mniejszą przekątną ekranu, ale w technologii Neo QLED.

50C809 to telewizor w najnowszej technologii Neo QLED, czyli oparty na mini ledach. Natomiast 55C745 to jedynie QLED (o ile się nie mylę, ale przynajmniej tak wynika z jego opisu).
 

DuckMVP

New member
50C809 to telewizor w najnowszej technologii Neo QLED, czyli oparty na mini ledach. Natomiast 55C745 to jedynie QLED (o ile się nie mylę, ale przynajmniej tak wynika z jego opisu).
Tak masz rację obydwa są z tego roku? Bo to mnje interesuje i mam rozumieć że c809 to po prostu półka wyżej i powinno się go brać i nie pytać? Czy jednak 809 to 2022 a c745 2023 bo nigdzie nie wiem czemu nie mogę znaleźć info
 

jaw73

New member
50C809 jest z września 2023. Porównując jasność ekranu to 55C745 ma 1000cd/m2, a 50C809 ma 1300cd/m2, czyli niewiele mniej od super jasnego telewizora miniled 55C745, ktory ma 1500 cd/m2 i kosztuje ok 4800zł.
 
Ostatnia edycja:

jaw73

New member
Ja też byłbym wdzięczny za info, gdzie mogę kupić ten telewizor w tej cenie. :)
Uprzejmie proszę o informację, czy można jeszcze gdzieś kupić 50C809 w promocyjnej cenie 2999zł. Wysiadł mi stary telewizor i szukam okazji na zakup nowego tv z technologią miniled po jak najniższej cenie. Niestety promocyjna cena 2999zł na kupno 50C809, którą znalazlem w Internecie, jest już nieaktualna. Będę wdzięczny za pilną informację.
 

DuckMVP

New member
Uprzejmie proszę o informację, czy można jeszcze gdzieś kupić 50C809 w promocyjnej cenie 2999zł. Wysiadł mi stary telewizor i szukam okazji na zakup nowego tv z technologią miniled po jak najniższej cenie. Niestety promocyjna cena 2999zł na kupno 50C809, którą znalazlem w Internecie, jest już nieaktualna. Będę wdzięczny za pilną informację.
Też bym chętnie kupił za 2999
 

mdk

New member
Był w promocji w październiku w ME za 2999. Teraz jest 3299 co jest też dobrą ceną jak za taki sprzęt. Mimo to czekam na kolejną promocję bo nie pali mi się.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne dla członków forum od ręki za 2999 zł i dodatkowo z pakietem gratisów o wartości 500 zł
Jeśli ktoś woli za 3299 - to też się nie pogniewamy.
Dostawa jeden dzień od zamówienia.
 
Do góry