Tcl 50c715

Enton999

New member
Gdzie w pl można kupić pilot głosowy do TCL 50715? Widzę tylko na Aliexpress, ale nie mam pewności czy to ten model.


Ja swój zakupiłem na AliExpress za całe 8,50$
Pilot jest świetny działa bez problemów, połączenie jest banalne. W 8 dni był u mnie w paczkomacie od dnia wysyłki. Jak coś mogę podesłać linka do aukcji.
Jedyna wada takiego pilota to jego niewidoczność i jak usiądziesz to na bank coś się kliknie :D
 

bioly87

New member
Warto wymienić Panasonic hx580 na tego 50c715 za 1999zł, bo tak średnio ten panas wypada z ruchem w większej akcji dużo artefaktów. Używany będzie głównie dvbt i nettflix z PC
 

pardokan73

New member
Cześć, mam pytanie gdzie znajdę nowe softy do mojego modelu tcl 50c715. Na dziś mam V8-R851T02-LF1V388.017104. Ps. Przeszukałem w miarę możliwości forum, znalazłem jakieś linki ale akurat nie do mojego modelu lub nie umiem szukać :(
 

d00lar

Member
@kiki w drugim wątku przemilczałeś/przegapiłeś więc napisze jeszcze raz... przegapiłeś ? @kiki a nie możesz tego kolegi poprosić żeby uczestniczył też życiu forum ? pewnie by wolał niz takie męczenie dupy copochwila przez kogoś innego a co drugi dzień widzę twoje 'napisz pw dostaniesz kontakt'
nic mi do tego wiadomo twoje forum ale IMHO takie cos powinno być zabronione na forum bo to koliduje z IDEĄ forum. Fora są po to że jak jednemu cos ktoś pomoże to drugi potem z tym samym problemem też to znajdzie
pomocy pw nikt już nie znajdzie... no chyba że o to chodzi. ?
tak tylko na szybko sprawdzając w szukajce napisałeś tak w co najmniej 250x w ciągu ostatnich 6mc ...
albo zgodnie z pomysłem kolegi firefl
"@Kiki, może uzupełnisz zachętę PW prośbą by po poszukujący pomocy opisał metodę zalecaną przez Marka na forum później?" żeby było dla potomnych a nie dla jednego tylko!
pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest wolny kraj.
Kolega pomaga bo chce , nie dlatego że musi.
Ktoś chce pomocy ( a udziela kilkunastu właściwych porad dziennie).
Nie lubi pisać - nad czym ubolewam.
Nie jest najmłodszym człowiekiem i ma swoje preferencje.
Ale to jego wybór.
Najważniejsze, że skutecznie pomaga !!!
Pomógł tysiącom użytkowników.

Jeśli ktoś znajdzie własne rozwiązanie na własny problem, to nie potrzebuje pomocy.
Czasami rozmowy i porady krok po kroku trwają kilkadziesiąt minut.
Nie każdy jest specjalistą w nowych technologiach.

Tym którzy będą potrzebować bezpośredniej pomocy - będzie dalej z przyjemnością pomagał !
 

d00lar

Member
i oczywiście się z tobą zgadzam
ale jednak pomyśl ile by go odciążyło gdyby każdy komu pomógł potem był zobowiązany do opisania rozwiązania na forum ?
ma swoje lata więc też miał by dużo mniej pewnie problemów na głowie gdyby na forum dało się jednak znaleźć choćby 50% rozwiązanych dzięki koledze tematów?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapewniam ,że pomógł ogromnej ilości użytkowników. Ogromnej.
Dziennie kilka osób - od 30 lat !
 

DziamDziak

New member
Czy u was także pojawia się red ghosting w tym modelu (czy jak to tam nazywać)?

Chodzi mi o to, że podczas dynamicznych scen czarne przedmioty zostawiają za sobą czerwoną smugę.

Ostatnio bardzo często pojawia się taki efekt podczas oglądania serialu Kontra na HBO GO. Na normalnej TV kablowej też daje się to zauważyć. Jest to strasznie irytujące.

Z góry uprzedzę, że robiłem kalibrację od Kikiego oraz wgrywałem różne softy razem z resetem. Poprawy brak.

Dawać na gwarancję czy ten typ tak ma?
 
Do góry