Tcl 50c715

hawranek31

New member
Mam pytanko.

Czy da się przenieść zainstalowaną aplikację (która trafiła do aplikacji systemowych), tak by była widoczna w katalogu aplikacje??

Dzięki za odpowiedź.
 

Lalik44

New member
Wiram.
Kupiłem TLC 50C715 w piątek i mam zainstalowane oprogramowanie v. 606. Widziałem na stronie, że jest już v. 625, lecz telewizor pokazuje, że mam najnowsze oprogramowanie. Czy w ogóle warto manulanie aktualizować, bo z tego co tu czytam to każda aktualizacja zawiera jakieś błędy. I czy jest gdzieś informacja co wprowadza nowego poszczególna wersja?
Dzięki i pozdrawiam.
 

firefl

Active member
Bez reklam
ustawienia sie resetują jeśli używasz metody i źródła boot upgrade.
Dla local update się nie resetują

producent i tak zaleca reset shop i reset all.
Jeśli pojawią się problemy to trzeba będzie wykonać
 

firefl

Active member
Bez reklam
nie ma innej instrukcji. Wskazówki jak zrobić resety w menu serwisowym są podane wielokrotnie na tym forum, wystarczy poszukać.
 

anagast

New member
Planuję zakup TCL 50c715 Ogólnie polecacie czy lepiej sobie odpuścić?
Przede wszystkim czy uporano się z reg ghosting, czy może dalej problem występuje?
 

anagast

New member
Wjeżdżają już nowe modele - a ile masz kasy na zakup ?
Budżet do 2300
Pewnie piszesz o
QLED TCL: C72, C72+ i C82

Jeśli jednak takie będą ceny, to zamiast 50cali lepiej kupić sony na androidzie którego już można kupić w tej cenie.
Poza tym nie wiadomo kiedy będą tak naprawdę, trzeba byłoby tez poczekać na pierwsze recenzje i opinie użytkowników. Pewnie potrwa to kilka miesięcy.
 

12jojko

Banned
Ceny teraz zawyżone, obecnie C725 jest o ten tysiąc za drogie. Ja jak interesowałem się 50C715, to zaciągnąłem języka u osób tu z forum, które posiadają ten model i wszystkie odpisaly mi, że drugi raz by go nie wzięli, wszyscy byli zgodni, że obraz spoko, ale że ciągle się coś psuje w sofcie, a aktualizacje niewiele pomagają.
 

Darkol1

New member
Po miesięcznym pobycie mojego tcl 50 c715 przyszła na maila ekspertyza bo telewizora mi jeszcze nie odesłali że nie uznają mi Red ghostingu że wszystko w normie ..Nigdy więcej Tcl ostrzegam potencjalnych nabywców przed tą nieuczciwą firmą
 

anagast

New member
A co myślicie o hitachi 50hal7250? Nie za wiele mogę znaleźć na temat tych telewizorów, na papierze nieźle to wygląda. Turecki Vestel ale czy to aż taki problem?
 
Do góry