Tani odtwarzacz DVD ( lub HDD ) z obsługą filmów przez USB

gawior

New member
Witam.
Potrzebuję kupić jakiś tani odtwarzacz DVD lub HDD z wyjściem HDMI z możliwością odtwarzania filmów z pendrive, dysków 2.5" USB.
Głównie zależy mi na tej opcji. Odczyt płyt mnie w ogóle nie interesuje.
 

gustavo

New member
Proponuje Philips BDP3100/12. W Euro za 299zl, odczyt blue ray, divxy z USB, z dyskow twardych, wiec sadze ze za mala kase masz juz sprzet do zastosowania w wielu dziedzinach.
 

gawior

New member
Potrzebuje coś co znajdę w RTV EURO AGD, bo tam będę brał TV na raty i chcę do tego dodać ten odtwarzacz.
Blue-ray mnie na chwilę obecną nie interesuje.

Muszę kupić coś co odtwarza divx itp. z USB ( i się przy tym nie tnie co chwilę ) do tego polskie napisy.
Dobrze by było jakby można było regulować wielkość napisów.
 

ThePepe

New member
Bez reklam
a czy ten TV który kupujesz nie posiada złącza USB? idąc do sklepu weź ze sobą dysk, podłącz pod telewizor. Może się okazać, że nie potrzebujesz żadnego dodatkowego odtwarzacza
 

gustavo

New member
Skoro ma byc tani, a ma miec jedynie USB no to moze Manta DVD-067S za 89zl. Nie chce ci oczywiscie narzucac, ale moze warto kupic juz jakis tanszy blue ray ktory otworzy wszystko, bo moze za 2 miesiace bedziesz mial potrzebe odtwarzania takich plyt i znow bedziesz szukal kolejnego odtwarzacza? Twoj wybor! Jesli nie to zgadzam sie tez z przedmowca na temat odtwarzacza multimedialnego.
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Manta niema wyjścia HDMI

Kupowanie obecnie odtwarzacza bez obsługi .MKV i dźwięku DTS, jest dla mnie bezsensowne.
 

marcinkoleksl

New member
pamiętaj tylko, ze większość odtwarzaczy dvd nie pociągnie dysku, jeżeli ten nie ma własnego zasilania. dysk potrzebuje troszkę większego zasilania, niż pendrajw.
 

gawior

New member
ThePepe, własnie tak sprawdzałem i TV miał problem ze znalezieniem filmów na dysku USB HDD 2.5". Zdjęcia widział. Może też miał problem z 3 partycjami, które są na tym dysku. Mniejsza o to, bo już TV jak i odtwarzacz multimedialny ASUS O!Play HDP-R1 zakupiłem.

gustavo, też zastanawiałem się nad Manta DVD-065, ale poczytałem opinie o nim. O odrzuceniu tego DVD-065 od Manty przeświadczyła wypowiedź znajomego, który miał go i bardzo odradza.

Bardzo dziękuję wam za wypowiedzi w temacie.
 
Do góry