TAGA HARMONY F100 v2

WiTT

New member
Bez reklam

bartfine

Member
Napisze krótko,po rozstaniu z ampli denona 1910 i zapodaniu nad 356 kolumny wyszły parę pięter do góry.Słucham juz parę dni i dalej jestem w szoku jak kolumny za stosunkowo niską cenę grają.Pozdrawiam platynowców:-D......
 

WiTT

New member
Bez reklam
Jak by sie ktos pytal, kolega wyzej dostal skrzynke dobrego trunku za napisanie pozytywnej wiadomosci ;-)

A serio, fajnie że sie skusiles na wzmacniacz do Platinusów, no i tym fajniej ze na NAD'a :) jestes kolejna osoba ktora potwierdza ze ten duet dobrze współgra.
Zapodaj odświeżone fotki sprzetu :)

Pozdr.
 

bartfine

Member
A tak to sobie w skrócie wyglonda:))
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    25,4 KB · Wyś: 542
  • 2.jpg
    2.jpg
    27,6 KB · Wyś: 524
  • 3.jpg
    3.jpg
    24,6 KB · Wyś: 306
  • 4.jpg
    4.jpg
    29,1 KB · Wyś: 436

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zestaw ładnie się prezentuje. Co prawda kolumny mogłyby mieć więcej miejsca dookoła. Ale cóż warunków lokalowych nie przeskoczymy.
 

WiTT

New member
Bez reklam
No i elegancko! :) Ja bym ciut wysunął je do przodu jeśli to nie problem. Wzmacniacz dumnie wypina pierś :) Czuć że jest moc i energia :)
 

bartfine

Member
Dzieci gonią :mad:wole nie ryzykować.Może kiedyś poprzestawiam meble ale na teraz gra mi to fajnie i niechce nic zmieniać :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Uuu, przy dzieciach bez maskownic - hardcore ;) ja u siebie gdybym nie założył to coś czuję że już membrany by nie przetrwały :D
 

WiTT

New member
Bez reklam
Idzie nowe koledzy, TAGA seria Diamond. Podpatrzone - model F-200. Cena gdzieś się przewinęła... 5999 euro za parę... :shock:

Munich%202014%20Diamond.jpg


10369202_805016029518263_4055901658197855715_n_j.jpg
 

MarcinW83

New member
Witam wszystkich ,
Dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru kolumn ;)

Mam pewien problem a właściwie obawę. Wszystko opisałem w liście do Taga ,więc wklejam jego treść . Może bym nie miał żadych obaw ale od poczatku złożenia zamówienia mam problem . Z powodu braku dostępności owego modelu bylem zmuszony do zakupu na all.....u. Kolumny zamówiłem 10dni temu ;/ pierwszy problem zaistniał przy mojej prośbie o fabrycznie zamknięte ,nie otwierane kolumny. Może to głupie ale tak chciałem i innych nie przyjmę;) na dyskusji ze sklepem stracilem cały dzień(mailowo). Ostatecznie sklep się zgodził wysłać oryg. zamknięte . Teraz od 2dni mam problem z ups bo mają mnie w d........ i pomimo mojej prośby o dostawę po 16ej przyjeżdżają rano i całują klamkę. Dzisiaj ostatnia próba doreczenia.
Dobra wyżaliłem się ;)

....................................kopia listu...........................................................

Witam serdecznie ,

> Mam do Państwa pilne pytanie. Zamówiłem w autoryzowanym sklepie online(straton.pl) kolumny TAGA HARMONY PLATINUM v.2 F-100. Problem jest w tym że idą do mnie 3 paczki po 16,6kg każda. Kolumny powinny być nowe nigdy nie otwierane, zaklejone oryginalnie przez producenta . Sklep twierdzi że podstawki są spakowane osobno stąd 3 paczki. Mnie natomiast martwi waga paczki 16,6kg. Dodam że kolumny po update `13. Czy możecie Państwo coś podpowiedzieć. Z góry dziękuję i przepraszam za problem.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Hej,
Cieszymy się z dobrego wyboru :) Ale w sumie to o co chodzi? ;) Coś trochę widzę że panikujesz i masz obawy o to co dostaniesz? Spokojnie, dostaniesz paczki i wewnątrz będą kolumny.. te właściwe ;) Spokój może uratować :)

Pozdr.
 

nowiutki20

New member
Witam, zakupiłem amplituner Sony Str-DN 1050 do tego planuje zastaw TAGA Platinum HG.
Pokój 40m2 .
Central - v.2 C-40 HG
Tył - S40 HG

Pytanie o przody F100 czy F120 . Duża różnica ? Warto dopłacać ? Czytałem dziwną opinię
na popularnym portalu porównującym ceny o dudnieniu F120 ? :)
ps. Nie mam możliwości sprawdzenia. Zestaw będzie kupowany przez NET.


 

syncpoland

New member
Nowiutki20..

Mój tata ma Taga F-100 v2 na dole w salonie z Denon PMA-720 i uzupełnione o sub TSW-120 Taga. Myślę ze lepszym modelem jest 100 dlatego ze stoją blisko dosc ściany i nie ma żadnego dudnienia itd. Zero problemu z przednim bass reflexem.. Mogę o nich powiedzieć że grają bardzo czysto, detalicznie, chetnie i nadają sie tez do cichego osluchu.. Po cicho wspierane minimalnie regulacja bass/treble do glosniejszego super w puredirect.
Sub TSW-120 jest w zasadzie zbędny.. Jest uzupełnieniem w niektórych utworach i nieoceniony w filmach. Przedtem byl tsw-90 ale według taty byl zbyt wolny w stosunku do kolumn. Sam obecnie mysle nad tymi F-100 lub Jamo C607. I sklaniam sie ku Taga F-100 z powodu pewniaka z autopsji i przedniego BR. Stare altusy i moje obecne jamo s606 to jazgoczący shit przy Taga F-100.
 
Do góry