Szybcy i wściekli 1,2......7

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie bo inaczej nie znajdziesz filmu dla siebie nie licząc bajek plus kilka tytułów które w ciągu roku wyjdą i będą to filmy że tak powiem bardziej życiowe :)
 

collider

New member
Bez reklam
W dodatkach mówili że to ludzie chcieli te dinozaury ... a żeby w Chinach nakręcić to ile różnych pozwoleń musieli dostać bo to raz że wiadomo w śród ludzi na mega blokowcu a dwa w Parku krajobrazowym i to bardzo tam znanym - nie licząc MURU :)

Te dinozaury to akurat najlepszy moment w Transach. Ogolnie cala seria jest do obejrzenia na raz bez powtorek. Ostatnio gdzies tam leciala ostatnia czesc, mowie zobacze jeszcze raz. Po jednej trzeciej filmu juz mialem dosc. Umeczyl mnie. Zmienilem kanal.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakby tak popatrzeć to 70% filmów jest na raz... :) taki film lepiej się ogląda na projektorze bo ekran większy i lepsze wrażenia z efektów ...ale niewątpliwie raz w roku to max na oglądanie takiego filmu... nie licząc jak było się w kinie to wtedy jest dwa razy :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego świat jest piękny Kolego bo każdy coś dla siebie znajdzie ... ja do takich filmów jak Transy czy Szybcy mam duży luz i milo mi się ogląda i sumie nic głębszego nie oczekuje od takich filmów poza efektami, dużą ilością akcji, strzelań, rozpierduchy itp...(choć ostatnia część Transów deko przesadzili nawet jak dla mnie lubiącego efekty i dźwięki w filmie) A Transy w kinie mega się ogląda a szczególnie w IMAX... I podobnie jest ze wszystkim innym każdy lubi co innego - czy też mu odpowiada dźwięk - jeden Pionka, drugi Onkyo , a trzeci marantza :) a Kolega kapusta Denona ...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To jeszcze 8 krecą? Bardzo lubię tę serię oglądać, ale miałem nadzieje, że po śmierci Walkera dadzą sobie spokój, bo to już staje się śmieszne ;)
 
Do góry