STAR WARS VII Force For Change

robertuss

Active member
Bez reklam
Ja trochę to inaczej rozumuje.Odpalam film 4K z obrazu iso.Na wyjściu z karty grafiki wyjdzie 1080p i będę miał wzorcowe FULL HD jakie powinno być.To tylko teoria, za czasem sprawdzę
 

halcho

New member
Już wiem jakie jest oficjalne stanowisko "disneja" - uwaga uwaga - ... nie wyrobili się z nagraniem filmu na 3d, a nie chcieli przedłużać premiery na BR i dlatego postanowili wydać teraz na dvd i BR 2d, a pod koniec roku będzie w 3d - dobre - tylko ja tego nie kupuje i myślę że mało kto kupi... tej ściemy..
A nie orientujesz się, czy wydanie 2D będzie w dwóch wersjach - Darkside i Lightside - jak w innych krajach?
 

maderos

Member
Bez reklam
Taa ma :D Ale film zacny. Mnie się bardzo podobał. Mix starych, dobrych GW z nowymi efektami. Dialogi świetne, humor itd. Czekam na dalsze części.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Podobno w sklepach z zabawkami dla doroslych, jest taki gadzet dla pan, ktory "mowi" glosem Jamesa Bonda i nazywa sie Storm Trooper. Opis mowi "10 speeds -10 commands",
Ciekawe czy wydadza pocket version pod nazwa Goldfinger ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
I co nazywa sie Szpicbroodka, czy Konsul? A moze wersja dla teczowych -"King Bruce Lee Karate Mistrz"?
Posluchaj tego:
Double O 7"
Przeciez to sie sprzedaje nawet bez legendy J.B. ;)
 
Do góry