STAR WARS VII Force For Change

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiedziałem, że to kiedyś powiedzą. Nie chciałem wyciągać wobec poprzednich głosów rozczarowania ;)
Piramida jako epilog naszej rozmowy na ten temat, ze specjalną dedykacją dla Ciebie. J.J. już jako producent, cos pewnie przygotuje w sequelu ;)
Mark Hamill: Luke Skywalker Could be Gay in Star Wars

Już za bardzo nie pamiętam kto z kim,czy na kogo miał ochotę ;-)
Ostatni raz GW widziałem z 10 lat temu...
No ale będę musiał sobie odświeżyć...gdyż niedługo wrzucam na ruszt najnowszą część i chcę się trochę bardziej wkręcić w klimat...;-)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No bo jestes ciagle nienasycony ;)
Mowilem ze ze ten poprzedni Skywalker i postac ktora gra, to queer i fudge paker.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj się dowiedziałem że Producenci filmu są mega zachłanni i na razie wychodzi tylko wersja w 2d, a w 3d ma się pojawić być może pod koniec roku lub na początku następnego - skok na kasę - rżną ludzi ile wlezie żeby zarobić, sam zarobek z kina nie wystarczy im .. :) jak ktoś oglądał w kinie, tak jak to było w moim wypadku - to się zastanowię czy nie poczekać.. w sumie film spoko ale nie jest to z tych co muszę teraz obejrzeć tym bardziej że oglądałem w kinie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Podobno tak ma być na całym świecie że tak powiem - na razie wychodzi tylko i wyłącznie w 2d :) kasa rządzi tym światem .. ja tam nie mam zamiaru dwa razy kupować tego filmu .. Na hobbita czekałem co dla mnie dużo lepszy film niż SW wiec pewnie i na ten poczekam - choć z drugiej strony patrząc co się dzieje z tym 3d to ...
 

collider

New member
Bez reklam
Pisalem o tym duzo wczesniej ze w pre orderach na swiecie sa tylko wersje 2D. Z drugiej strony wielu pisalo, ze wersja 3D w kinie byla cienka wiec moze nie warto na nia czekac chociaz sam jestem fanem 3D. Nie poszedlem do kina na 3D liczac na bluray. No, ale skoro oni tak to moze sobie odpuszcze taka wersje filmu. Chyba, ze ich wezme na przeczekanie jak lolek ;).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pisalem o tym duzo wczesniej ze w pre orderach na swiecie sa tylko wersje 2D. Z drugiej strony wielu pisalo, ze wersja 3D w kinie byla cienka wiec moze nie warto na nia czekac chociaz sam jestem fanem 3D. Nie poszedlem do kina na 3D liczac na bluray. No, ale skoro oni tak to moze sobie odpuszcze taka wersje filmu. Chyba, ze ich wezme na przeczekanie jak lolek ;).


Wiesz może się okazać że cena za 3d będzie 120 zl to jak mam płacić za 2d 100 zl to mam ich .... poczekam a jak nie będzie 3d bo rożnie to może być to za kilka miesięcy będzie taniej :) tylko ja byłem w kinie.. jutro zadzwonię do galapagos to coś się może więcej dowiem z pierwszej reki..
czasem 3d w kinie jest gorsze jak to na tv - ale trzeba poczekać żeby zobaczyć jak będzie w tym wypadku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze bym zrozumiał jakby to było powiedzmy tak jak z Hobbitem że to 3d byłoby powiedzmy o te 20 min więcej filmu - spoko.. natomiast ten sam film rozdzielać na 2d i 3d to już dziadostwo..
 

eedviking

Banned
Lolo, masz Star Wars 3D: :mrgreen:
83ee8016f52e374e5e8a5bde34d11fe1.jpg


Star-wars-padme-amidala-cosplay-9.jpg


99dd3ad0863b05e91f8ee7f08dbaa25a.jpg
 
Do góry