STAR WARS VII Force For Change

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio chciałem zabrać się za oglądanie od początku, ale po obejrzeniu 1 części z "tymi" efektami to łamało mi serce, i jak ktoś powiedział nie chce oglądać reszty tylko chce zapamiętać tak jak było to kiedyś, takie wow. Ale mam straszna ochote obejrzeć jak to sie mówi "starą gwardie efekciarzy" i chyba zarzucę 4,5,6 ;)

co do twojej odp. to nie chodzi o to żeby nie czytać info o filmie, ale cała otoczka, reklamy orlen, biedronka, chrupki, zupki no sraj taśmy tylko nie widziałem a i wiadomości na każdych pitolą jakie to rekordy, że się ożenili przed kinem dziś gadali ... szczyt żenady i katastrofy. Ja tv średnio mało oglądam ale moja żona to śledzi i chciał nie chciał musze słuchać co geslerowa gotuje, co w dzień dobry w reżimowej tv itd a zapewne nei obejdzie się bez tematu gwiezdnych wojen.

Rozumiesz co mam na myśli??? Ciągłe gadanie o zajebistym serniku robi z niego smakowe gó*no :popcorn:

to tak jak Piosenka last christmas Wham jest fajna jak ją słyszysz raz w życiu ;) a nie do pracy wham, z pracy wracam wham, w pracy wham, wszędzie wham .... Niejaki Krawczyk miał taki problem z Norkiem ;) no dzisiaj to przeciętny kowalski ma taki problem z "gruchą" w tv ;)

Zbyt się tym podnieciłeś :p
Nie chce mi się już komentować "co się dzieje na świecie"
Przynajmniej żarcie w moim otoczeniu smakuje ;-)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ze dwa tygodnie temu MM miał prezentacje dronów, na Mikolaja. Od 200 zl do takich za 14 tys. Żeby to miało rece i nogi i przyzwoity obraz to wg mnie min. 3500 zł. Też chętnie kupiłbym tanszą wersję do zabawy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież wiesz, że dla niektórych 3D to świętość.
Bez względu na jakość 3D, pójdę tylko i wyłącznie na 2D.
 

collider

New member
Bez reklam
Powiem tak, lubie 3D, ale nie kazdy film jest dobry w takiej wersji. Jezli w tym epizodzie obraz 3D wyglada jak w epizodzie 1 ktory ogladalem w 3D to raczej podziekuje. Natomiast jak blizej mu do Avatara to chetnie wybiore taka wersje.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
A ja ide na 3D. Wprawdzie nie dla efektu 3D, ale dlatego, ze tylko w salach ktore wyswietlaja to w 3D, (tu gdzie mieszkam ), zainstalowane sa systemy Dolby Atmos. Niestety ale na dzien dzisiejszy, mixy kinowe i te zawarte na BD, nie sa identyczne.
Warto wiec pokusisc sie o zapewnieneie sobie maksymalnej dawki wrazen, jesli ktos jest entuzjasta surround soundu.
 

collider

New member
Bez reklam
W prawdziwym kinie jakos mniej mnie przekonuja efekty surround. Mysle, ze w zaciszu domowym bardziej to sie odczuwa.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Też tak myśle. Pidejrzewam że gdybyś nie wiedział że tam jest atmos to byś różnicy nie widział :p chyba że atmos to siorpanie coli w dolnym rzędzie, chrupanie nachosów gdzieś z boku czy gadanie za tobą ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
W prawdziwym kinie jakos mniej mnie przekonuja efekty surround. Mysle, ze w zaciszu donowym bardziej to sie odczuwa.
Tez tak myslalem przez dobrych kilka lat. W ostatnim roku, bylo jednak kilka przykladow,, przeczacych tej regule.
Postawie pieniadze na to, ze doskonala wiekszosc widzow stwierdzila, ze seans Bonda w kinie, to byla porazka i ze wrazenia dzwiekowe beda lepsze w domu, niz w kinie. Ale wez takiego Av.- Age of Ultron, ktorego wydanie, pomijajac klopoty z dynamika, nie oferuje niczego co mogloby sie zblizyc do wersji kinowej. Gdzie sie podziala magia sceny na ulicy Katmandu w Everescie? To akurat swieze wrazenje, wiec latwo mi przywolac z pamieci, ale sa tez inne. Moze ktos powiedziec, ze to kwestia sprzetu. W kwestii opisanych przykladow niekoniecznie. Natomiast to bardzo trafny argument. Niestety w tej chwili, na rzecz wyzszosci opcji kinowej. Pod warunkiem ze sala ma odpowiednio zawansowany system dzwiekowy. I tej przewagi wlasnie szukam.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Jak pisalem lubie, ale bylem mocno zawiedziony pierwszym epizodem ktory ogladalem w 3D. Ciekawe czy tu sie postarali czy raczej dostaniemy tylko glebie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak nie pójdziemy to nie zobaczymy :) czasem sama głębia też daje spore odczucia w stosunku do 2d, ale to też kwestia jakie kto ma podejście do tego...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jak jest z głębią obrazu i jak jest ze scenami w ala kosmos :) A co do następnej części to wczoraj bodajże słyszałem że za dwa lata :)
 
Do góry