STAR WARS VII Force For Change

bubafat

Active member
Bez reklam
I tak. 3D jest ok. Dzwiek jak dla mnie bez szalenstw, choc przyznaje, ze w zwiazku z poznym bookowaniem biletow, w director's boxie nie siedzialem . Pierwsza polowa filmu ok, na drugiej juz sie troche nudzilem, bo albo gawedy dziadkow, albo rozpierducha. Kto ma dzieci, niech ich nie meczy starymi czesciami, tylko najpierw zaprowadzi na te wlasnie, bo to film stworzony dla dzieci. Kto nie ma, moze sie nie spieszyc do kina.
Jest nieco humoru, jest Mr.Bond, jesli dobrze rozpoznalem glos. Jedyne rozczarowanie, to zdejcia ze Skelling Michael, bo zamiast zrobic wieksza ilosc fajnych przebitek, skupili sie na domalowankach.
Czekam zeby zobaczyc making of z finalowej walki.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
AaaHan.
Dobra to inaczej. Co sie nie podobalo? Co jest lepszego w czesci 1, poza maloletnim I klapouchym charakterem? Przepytales ich?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Za mali jeszcze są żeby rozkładać filmy na czynniki pierwsze (8 i 11 lat) ;)
Klimat starych części bardziej im się podoba, szczerze to nie pytałem, ale widzę, że najczęściej oglądają Powrót Jedi i Imperium

ps, dobra dzisiaj podpytam co im się najbardziej podoba :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Caparzo.
Ty jak zwykle masz klopoty z interpretacja. Widzialem tlum milusunskich przed kinem za dnia. Zakladam wiec, ze dzienne seansy, z tego powodu beda nie do zniesienia. Utwierdzilem sie tez, we wczesniejszej, zaocznie wydanej opinii, zeby malolatom nie robic niedzwiedziej przyslugi i zmuszac ich do maratonow filmowych sagi, ktora odcisnela pietno na rodzicach, tylko najpierw zabrac je do kina na nowy film.
Poza tym, wyszlo na to, ze seans w kinie nie wykazal przewagi nad kinem domowym, na ktora liczylem i poczulem sie zobowiazany, zeby to napisac.
Nie wiem jak odbierzesz to, ze NIE IDE dzisiaj do kina, zeby film obejrzec ponownie. Zrobie to dopiero ok wtorku/srody, w miedzyczasie wrzucajac kilka starszych epizodow.
Mam nadzieje, ze teraz Ci lepiej ;)
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Powiem tak, lubie 3D, ale nie kazdy film jest dobry w takiej wersji. Jezli w tym epizodzie obraz 3D wyglada jak w epizodzie 1 ktory ogladalem w 3D to raczej podziekuje. Natomiast jak blizej mu do Avatara to chetnie wybiore taka wersje.
Byłem w piątek z kumplami na 2D napisy i wczoraj z żoną na 3D dubbing. 3D kiepskie, obok Avatara ta wersja nawet nie stała. Mi osobiście bardziej podobała się wersja 2D i na taką właśnie polecam się wybrać.
 

darekguma

New member
Bez reklam
To i ja coś od siebie, byłem wczoraj, galeria katowice 3d atmos extrime:) sala nr9, co do filmu nie będę się wypowiadał, każdy oceni sam, ale jakość obrazu jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia, po filmie żona mnie pyta, czy też mi się tak wydawało, że obraz był jakiś mętny, a facet obok niej ciągle przecierał okulary. No niestety, moje odczucie było takie same. Muszę jeszcze przejść sie do Imaxa.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Pol miliarda powiadasz.?
No to licz teraz. Solo lyknal jakies 25 baniek na wejsciu i 0.5 % od wplywow. Powiedzmy od 2 miliardow. Hmmm?
O odszkodowaniu w wysokosci 1 mln funtow ( tyle co dostala za role C.Fisher) za zlamana noge na planie, juz nie wspominam.
J.J. dostal 5 mln i 2 % od wplywow. Reszta doatala poki co "na waciki".
 
Ostatnia edycja:
Do góry