Sprzet audio pod ps3

Masta_J

Active member
Bez reklam
Packard broni tego sh!tu z Creative jak by go zaprojektował :D
Łyka marketing jak młody pelikanek, tia, 3D i THX, kupuj Packard potem opiszesz ten syf żeby ktoś inny tego nie łykał przypadkiem.

Pozdrawiam,
 

Packard

New member
nie bronie i nie zamierzam bronić, jestem tu po porade bo chce coś kupić a jeśli mam już wydać 4oo- 500zł to chce byc pewien wydanej kasy. i mam pytanie do was z tym że myślałem o sluchawkach bezprzewodowych bo do tv jaki PS3 mam kawałek
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Zasadniczo to musisz podjąć wybór czy ważniejszy jest dla Ciebie komfort bez kabli czy jednak pewna jakość dzwięku albo fajny dzwięk spore możliwości konfiguracji i podłączania - jak chcesz bezprzewodowo to poszukaj solidnych firmowych słuchawek stereo jak sennheiser, akg albo ten nowy zestaw 7.1 od sony ale to tez jest troszkę naciąganie skory z tym dzwiękiem 7.1 bo tylko symulacja itd. mozesz też takie firmowe kupić na kablu z bajerkami ale pamiętaj że jeśli chcesz grać to muszą dać rade obsłużyć voice chat i mieć mikrofon na ps3 ( po usb jest voice czat )a takich jest niewiele - no i właśnie ostatnia opcja to Szarkuny które nie są top trendy hajfi turbo delux ale są solidnym uniwersalnym sprzętem który naprawdę ładnie gra :blagam: no są też inne jak turtlebicz i podobne firmy robią zestawy jak szarkun specjalnie do konsoli poszukaj tu
Turtle Beach | 2 | redcoon Polska
są też tam szarkuny :popcorn:
 

Packard

New member
oglądałem dziś w saturnie te turtle bich xp 500, a także sony mdr-ds6500 - co myslisz o nich? ogólnie chciałbym by służyły mi do grania na ps3 z obługą chat włącznie, do oglądania na niej filmów na blu rayu, do pc jak i do tv no i żeby były bezprzewodowe no jak również jakość za rozsądną cene! więc doradźcie coś do 1000zł


to mowicie że ta karta creativa recon nie ma cyfrowego przesyłu?? napisałem o niej bo we wszystkich testach w necie wyczytałem że na rok 2011 to najlepsza konfiguracja ale jeśli macie już je i mówicie że to gówno... ?
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
no z czegoś trzeba zrezygnować hyhyhyh bo niestety nie ma takich co maja wszystkie cechy - te sony nie maja mikrofonu więc odpadają jak chesz podłączaćdo kilku żródeł to muszą mieć spore możliwości podlączeń wejśc i wyjść tutaj właśnie turtle xp500hs ,szarkuny i tritony axpro są najlepsze ale dwa ostatnie maja kabel - niektore turtlesy i tritony maja tylko podłączenie jackowe na stereo i jak je podłączysz do sprzetu hifi to bedzie grało ale jeśli juz stereo to lepsza jakosc na firmowych słuchawkach będzie tylko że te nie mają z kolei mikro - te najfajniejsze turtle xp500hs maja optyka ale nie podąłczysz słuchawek bezpośrednio do TV albo wieży przejsciówką bo dostają tylko sygnał z transmitera ale możesz w tych turtlach xp500hs podłączyc wszystko naraz ( bo mają wejscie optyczne i line in z innych zródeł )właśnie do tego transmitera i leci dalej sygnał - no tylko duzo baterii będziesz kupował hyhyh no i ten dzwięk kombinowany procesorem to jest zagadka jak będzie brzmiał z różnych żródeł - ogólnie to te turtle sa fajne i można je popodłączać też nawet fajnie ale nie masz żadnego prawdziwego dzwieku przestrznnego z żadnego żródła tylko symulaty ale są bezprzewodowe i to jest ich główna zaleta bo cena to kosmos - konkurencją mającą tylko jedna wadę czyli kabel są Szarkuny digital i blizniaki od Tritona ax pro ale za to masz chociaż DD5.1 z różnych żródeł ale niestety trzeba przełączać optyka no i rzeczywisty dzwięk 5.1 i przejsciówki analogowe do karty dzwiękowej do TV do wieży cz nawet mp3 bezposrednio. A dzwiek w grach można naprawdę fajnie ustwawic i te osiem głośników pracuje naprawde fajnie przestrzennie :krol:
Reasumując nie ma ideału jest cos za coś.
 

Packard

New member
fack to te turtle na baterie?? -kupowanie bateri odpada...ja piernicze kupiłbym zestaw logitecha z906 ale sąsiedzi za ścianą....o połączeniu do tv myślałem o chinch lub komponent lub optycznego tego waśnie transmitera mój tv to panasonic tx-L37s10...nie zauważyłem że te sony nie mają micro choć wydawały się spoko do 20h na jednym ładowaniu i do 100m:???:to już jestem baran, aha co oznacza że dźwięk nie jest kompresowany podczas transmitowania-to że nie jest transmitowany cyfrowo..?
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
no wszystko co bezprzewodowe to na baterie - no to chyba zostaja ci szarkuny albo tritony hyhyhy - niekompresowany znaczy nie przerabiany ciąg cyfr LPCM zamiast mp3 albo innych formatów które kompresują lub kodują - sposób przesyłu nie ma wpływu, ale ma swoje ograniczenia:szukaj:
 

Packard

New member
no nie spotkałem się szczerze mówięc z bezprzewodowymi na baterie aczkolwiek na wielokrotnego ładowania accumulatorkami ;) dlatego moje zdziwienie że tak trogie turtle i na baterie
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
skoro na baterie, to i na akumulatorki wielokrotnego ladowania, przeciez to jeden grzyb, co wsadzisz, byleby mialy taki sam rozmiar i pojemnosc
 

Packard

New member
kupiłem w promocyjnej cenie Soundblaster 3D tactic Alpha po podłączeniu do Panasonic Vaudio suround dźwięk robi wrażenie w grze sniper ghost wariorr słychać skąd padają strzały, z której strony ktoś się skrada, słychać każde skrzypienie deski:pjednakrze kabel mnie ogranicza
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To teraz sobie wyobraź jak to musi być słychać na prawdziwych słuchawkach 5.1 z kilkoma głośniczkami na stronę podłączanymi optykiem bezpośrednio do konsoli.

Pozdrawiam,
 

Packard

New member
A teraz mam Recon + Tactic 3D Omega :-D i jestem zadowolony jak narazie. Jak gram w strzelanki od razu widać kto niema dobrego sprzętu audio:-D pozdrawiam sympatyków gier i dobrego audio a ja zabieram się do dogłębnego testowania
 

Packard

New member
To teraz sobie wyobraź jak to musi być słychać na prawdziwych słuchawkach 5.1 z kilkoma głośniczkami na stronę podłączanymi optykiem bezpośrednio do konsoli.

Pozdrawiam,
myślałem o dobrym zestawie kinowym ale stary oddałem bratu bo sąsiadom urodził się dzidziuś:neutral:stąd inwestycja w słuchawki
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
u mnie sąsiedzi grzecznie się kłaniają zawsze po tym jak przy otwartym oknie atakuję bazę przeciwnika z kompanami i klnę po rosyjsku :twisted::krol: a słuchawki to polecam szarkuny ikstatik didżital 5.1 to jest moc doznań :razz:
 

Singularity

New member
do PS3 mogę polecić świetne słuchawki od... Sony- MDR-DS6500; dźwięk 5.1, różne sceny: do filmów/gier/ itd Połączenie optyczne pod konsolę zapewnia świetny dźwięk, taki jak wychodzi z konsoli bez żadnych "ulepszeń" np przez tv...
 
Do góry