Sprzet audio pod ps3

glowa223

New member
Witam
Chcialbym sprawic sobie sprzet audio pod ps3 i tv (
Lg lcd 42 kl530). Prosze o jakies porady bo jestem zupelnie zielony w tym temacie. SPrzet mialby sluzyc glownie do gier i ogladania filmow. Pokoj w ktorym sprzet ma sie znajdowac ma wymiary 16m2 a budzet jaki mam odlozony na ten zakup to okolo 1500zl (oczywiscie jesli bedzie to konieczne bedzie go mozna nieznacznie zmienic :) ) Na koniec chcialem zaznaczyc ze znajdzie sie miejsce na kolumny.
Z góry dziekuje za odpowiedzi
 

armi

New member
Bez reklam
przemyśl dobrze klasę cenową
w tej cenie to albo plastikowa integra albo ...
sam ampli albo ...
same kolumny :)

może dasz rade ze 3k wyłożyć to już coś się 'wymyśli'
 

glowa223

New member
opcja powyzej 2k jest niestety malo prawdopodobna nawet w dalszej przyszlosci. co wiec radzicie? gdy przegladalem starsze tematy ktos proponowal glosniki taga tav 405 + ampli sony str dg 820 . co sadzicie o takim polaczeniu?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
JBL 178 (obecnie trudno dostępne) albo Harman HKTS9 plus do tego ampli na jaki Cię będzie stać po zakupie głośników.
Prędzej czy później i tak odczujesz brak HD audio więc chłopaki dobrze Ci radzą by jeszcze dozbierać kasy.

Pozdrawiam,
 

Packard

New member
A co myślicie o słuchawkach Creativ Soun Blaster Tactic 3D Omega + Recon -zewnętrzna karta cztero rdzeniowa (najlepsze słuchawki z dźwiękiem lepszym od 7.1)pod PS3 do grania w strzelanki i nie tylko i sąsiedzi nie marudzą....? myślę o takim zakupie

założyłem temat ale nikt tam nie zagląda
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
ciężko powiedzieć o jakośći ale to zdecydowanie za drogi gips łącznie 1000pln no i za jaki efekt - bezprzewodowo lipnie a w dodatku brak cyfrowego przesyłu i symulacja przestrzenności bez chociażby DD5.1- za te pieniądze że jeszcze robią take buble to się dziwię - nie chcę się powtarzać ale szarkuny digital to na naszym rynku jest najlepsza pozycja do konsoli i reszty sprzętu audio jeśli chodzi o możliwości podłaczeń vs cena vs jakość polecam :blagam:
 

Packard

New member
drogi to fakt, ale chyba nawet nie doczytałeś że zapewniaja dźwięk 3D dużo wyższej jakosci niż 5.1 a nawet 7.1 no i certyfikat THX czego w przypadku szarkunów nie zauważyłem
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
no 3d to może byc obraz ihihi a jakość bezprzewodowo to w telefonie - do ekstra dzwięku to niestety kabel a ten THX to tylko sciema i marketingowa lipa dla graczy pctowych - takze ogólnie dalej podtrzymuje swoje zdanie i polecam Ci abyś nie dał się nabrać na chłyty małketingowe :krol:
 
Do góry