Sprzet audio pod ps3

Packard

New member
No więc po co ktoś ma mnie inwigilować w co gram i co oglądam :D a tak uchodze za wzorowego sąsiada, a gdy gram czuje się jak bym był na froncie:D
 
Ostatnia edycja:

Singularity

New member
@up tak, miałem okazję. Sony grają bardzo dobrze, wygrały też tym, że mają wejście optyczne więc audio idzie z konsoli bez udziału tv.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czyli chyba jednak nie miałeś bo Sharkoony również mają optyka.
Ja nie miałem przyjemności odsłuchu ani jednych ani drugich ale raczej stawiałbym na prawdziwe kilka głośniczków w jednej słuchawce niż zabawy wirtualnie z jednym.

Pozdrawiam,
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Jeśli mowa o słuchawkowym 5.1 to faktycznie tylko porządne 4 głośniczki w słuchawce moga dać wrażenie przestrzeni bo żadne surroundy nie dadzą rady sprawdzone na moich uszach hyhyh a szarkuny to narazie najlepsze rozwiązanie dostępne za przystepną cene :krol::krol::krol: i fakt maja optyka hyhyhy i moga być konfigurowane z masą sprzętu - jedyny minus nie mają dekodera DTS tylko DD 5.1
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ale komu polecasz o nich poczytać skoro kilka postów temu pisałem o nich, że wolę 4 głośniki na słuchawkę w Sharkoonach nad jednym wirtualnym w tych Sony?

Pozdrawiam,
 

mateo85

New member
Ja osobiście wole sony i ich jeden głośnik do tego bluetooth który jest dużo wygodniejszy od kabla.Jest jeszcze jeden plus są to oficjalne słuchawki ps3 od sony dlatego wybieram je i nikomu nie narzucam swojego zdania .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

Packard

New member
Czyli chyba jednak nie miałeś bo Sharkoony również mają optyka.
Ja nie miałem przyjemności odsłuchu ani jednych ani drugich ale raczej stawiałbym na prawdziwe kilka głośniczków w jednej słuchawce niż zabawy wirtualnie z jednym.

Pozdrawiam,
nie miałeś okazji a upierasz się przy swoim tym czasem SoundBlaster3D Omega były najlepszymi słuchawkami dla graczy roku 2011 i mów co chcesz ale to sounblaster jest czołowym expertem w dziedzinie dźwięku dla graczy;-) o sharkoonach dowiedziałem się na tutejszym forum bez urazy dla posiadaczy bo ich nie testowałem. Ale myślę 3D soundblastera jest mistrzowskie w końcu i tak wibracje dobiegające do ucha środkowego biegną jednym wąskim kanałem;-) takie jest tylko moje zdanie
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Mam się nie upierać, że wg specyfikacji Sharkoony mają optyka? LOL
Reszta to jak napisałeś tylko moje zdanie, 5.1 zawsze będzie lepsze w opisywanych sytuacjach niż zwykłe stereo i choćby skały srały tego nie zmienisz.

Pozdrawiam,
 

Packard

New member
nie ma sensu się spierać póki nie przetestuje się osobiście obydwu czy pięciu..ja korzystam z 3D Omega + Recon -cztery rdzenie pracują na to 3D i również ma optyka:wink:
 
Do góry