Sprzedam amplituner Onkyo TX-N616

vectra1

Member
Bez reklam
Nawet jakby te gałki były ala aluminium to np. Marantz robi we wszystkich swoich produktach boki frontu z plastiku i jakoś właściciele to muszą przeżyć, pomimo że tańsze niektóry rtv innych firm mają przody całe z aluminium... Myślę że wszyscy albo duża część osób podchodzi w ten sposób że jeśli coś dal danej osoby jest to duża kwota to chciałby jak najwięcej ale jest jak jest..
Myślę że dla większości osób w tym modelu większy problem to nie jest z czego ta gałka jest wykonana, a ilość tych gałek i różnych przycisków, które mogły być rozmieszczone w inny sposób... choć w srebrnym wygląda to lepiej jak w czarnym.. i generalnie wygląd to kwestia gustu.

Na szczęście jest wiele opcji na rynku i każdy znajdzie coś dla siebie.
Jedni wolą jakość dźwięku i kupują Nada, inny chcą połączyć wygląd z dźwiękiem.
W moim PM8005 pomimo, że część frontu jak napisałeś jest z amelinium a część z plastiku to nie ma nawet cienia wrażenia, że coś jest słabo wykonane.
Dla porównania AVR-X3000 i DBT-1713 wyglądają przy Maranztu trochę jak zabawki z odpustu.
Denon PMA-1520 miał cały front wykonany z aluminium jednak innego niż Marantz, palcował się, był mniej szczotkowany i również dawał dla mnie gorsze odczucie.
Kiedyś na etapie wyboru wzmacniacza oglądałem w popularnym markecie Yamahę nie pamiętam czy AS-501 czy 701 i wykonanie tych pionowych pokręteł od basu, treble itp było niesamowite - plastik fantastik, dla mnie to przekreśla sprzęt bo wiem, że bym się irytował od samego patrzenia.
 
Do góry