Sprzedam amplituner Onkyo TX-N616

cezary69

New member
Bez reklam
Witam :)


Tak jak w tytule sprzedam amplituner Onkyo TX-N616 kolor czarny w super stanie, sprawny w 100%, bez żadnych przygód serwisowych. Zakupiony w 01.10.2013. Do amplitunera jest też adapter wifi onkyo UWF-1. W komplecie wszystko co daje producent. Mam też wydrukowaną instrukcję w języku polskim. Posiadam oryginalne opakowanie także z przesyłką nie będzie problemu. Cena 1300,-
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Eee moja cena i tak nie jest najwyższa ;) stoi też za 1600,- srebrny także dla każdego coś dobrego, a ten za 900,- musiał być dobrze zajechany tak na marginesie.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
We wszystkich tematach w dziale sprzedam ,możliwość dodawania wpisów powinien mieć tylko i wyłącznie autor tematu.To co sie w tym dziale dzieje to jakaś parodia.Kiki i spółka, jak to czytacie to zróbcie coś z tym.
 

Rafal7

Banned
We wszystkich tematach w dziale sprzedam ,możliwość dodawania wpisów powinien mieć tylko i wyłącznie autor tematu.To co sie w tym dziale dzieje to jakaś parodia.Kiki i spółka, jak to czytacie to zróbcie coś z tym.
Z czym parodia ?
Z tym że ktoś napisze że cena za duża
Może Ty też będziesz sprzedawał ampli i boisz się że sprowadzą Cię na ziemie z ceną?
 

jaco.37

Member
Bez reklam
kapusta- co,kto,za ile sprzedaje to Tobie nic do tego.
Za kogo Ty sie uwarzasz? A może coś zjadłeś niedobrego i Ci zaszkodziło?
Sam widzisz do czego prowadzą te głupie gadki.
I koniecznie radzę sie zapoznać z Regulaminem Działu Giełda.
 

Rafal7

Banned
Ja za nikogo wielkiego się nie uważam
To co kto za ile sprzedaje to może i mi coś do tego, bo może jestem zainteresowany.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Nie ma co się kopać po kostkach Panowie :D zawsze tak jest, że ten co sprzedaje chce sprzedać za jak najwyższą cenę, a ten co kupuje za jak najniższą jednym słowem przeciwne dążenia, reszta to już kwestia negocjacji :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proponuje na ogólnym nie podawać cen to może skończą się te dyskusje. Moderacja powinna zrobić z tym porządek. Chyba po coś jest ten regulamin.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja również jestem za tym że w tym temacie powinien tylko pisać ogłaszający, a wszyscy inni zainteresowani powinni pisać na priv i wtedy jest porządek... Cenę podaje Sprzedający - nie pasuje to nie pisze i nie kupuje i nie zaśmieca się ogłoszenia, że gdzieś coś jest taniej ... jak jest to niech kupuje tam gdzie jest taniej.. proste.. tak samo jak jest ze sprzedażą samochodu..
 

cezary69

New member
Bez reklam
Już kupiony :) kolejne onkyo tym razem wyższa półka rz800 no i w sumie gra trochę lepiej ;) no dobra więcej niż lepiej z b&w choć te pokrętła przy tej cenie mogłyby być już z aluminium, a nie plastik trochę to psuje wygląd.
 

SternQuest

New member
Już kupiony :) kolejne onkyo tym razem wyższa półka rz800 no i w sumie gra trochę lepiej ;) no dobra więcej niż lepiej z b&w choć te pokrętła przy tej cenie mogłyby być już z aluminium, a nie plastik trochę to psuje wygląd.

Te małe po lewej faktycznie mogłyby być aluminowe, choć na pierwszy rzut oka nie widać że to plastik, na szczęście cały przedni panel i pokrętło głośności to już solidne aluminium. Gratuluję zakupu. Coraz więcej tych Onkyo na forum.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Dzięki :) ceny zaczynają trochę spadać to i można brać. Na moje oko pokrętło głośności też jest ala plastik ;) alu było by zimne i wydawałoby inny dźwięk przy stukaniu w nie no, ale nie można mieć wszystkiego
 

Attachments

  • RZ800.jpg
    RZ800.jpg
    26,4 KB · Wyś: 46

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nawet jakby te gałki były ala aluminium to np. Marantz robi we wszystkich swoich produktach boki frontu z plastiku i jakoś właściciele to muszą przeżyć, pomimo że tańsze niektóry rtv innych firm mają przody całe z aluminium... Myślę że wszyscy albo duża część osób podchodzi w ten sposób że jeśli coś dal danej osoby jest to duża kwota to chciałby jak najwięcej ale jest jak jest..
Myślę że dla większości osób w tym modelu większy problem to nie jest z czego ta gałka jest wykonana, a ilość tych gałek i różnych przycisków, które mogły być rozmieszczone w inny sposób... choć w srebrnym wygląda to lepiej jak w czarnym.. i generalnie wygląd to kwestia gustu.
 

Rafal7

Banned
Co do galek to Lolek ma rację
U mnie w ampli i w wzmacniaczu są plastikowe ale w ampli są tak wykonane że różnice widać z 4 metrów że w ampli jakość tych galek jest o niebo lepsza i wygląda jak alu, w PMA już widać budżet.
 
Do góry