Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Można? Można ;)
Nie wszyscy muszą się kochać, ale..

[youtube]fMMYMKMpILo[/youtube]

[youtube]ifmxmvlP5ks[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Różal bardziej mnie wkurza swoimi wypowiedziami i tymi wszystkolepiejwiędzącymi oczkami niż Szpilka :wink:
Jest wojownikiem ale i tak nic z tego...:wink:
 

collider

New member
Bez reklam
Rozalski? A co on wygral takiego w ostatnim czasie bo z tego co pamietam to dostaje oklep. Na ostatnich 9 walk cztery razy przegral z tego dwa ostatnie pojedynki z rzedu. Dobry to on ma tylko image. Taki z niego wojownik.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakiś cienki ten przeciwnik Diablo ;-)

[youtube]UGRGj-YD2us[/youtube]


A dzisiaj :wink: :

[youtube]AAs24gefSMc[/youtube]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Powiem Wam, że pierwszy raz oglądam KSW na dużym ekranie i kolumnach oraz mam lepsze wrażenie odbioru niż jak bym tam był. .. Dlaczego, a no dlatego, że bylem już na kilku takich imprezach i to nie dawno, mialem miejsca różne od tych praktycznie przy ringu do bardzo dalekich. Przy walce w stójce jeszcze coś było widać, ale jak walka przeniosła się do parteru praktycznie nic nie było widać. Ostatnio na KSW zabrałem moja żonę i to samo teraz stwierdziła jak oglądamy u siebie, że już woli te walki oglądać w domu bo przynajmniej wszystko dokładnie widać... ;-)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, jak mam oglądać na telebimie to już wolę w domu.
Jak już to miejsca "vipowskie", w przeciwnym wypadku olewam.
No chyba, że ktoś lubi całą tą otoczkę, a tu też jest frajda.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Byłem na Adamku, byłem na KSW. Zgadzam się z Bipo. Chociaż klimat w domu bez porównania... gorszy :) Tylko gala na żywo powoduje niemożność mówienia przez kilka dni.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Niestety ale wzrost tkanki mięśniowej wiąże się de facto ze zmniejszeniem wydolności i utratą siły szybkosciowej. Im mniejsza jednostka masy na kg/ciała tym organizm zyskuje szybkość, zwinność a przede wszystkim wzrasta wydolność i wytrzymałość danego zawodnika. Pewnych rzeczy niestety nie przeskoczymy, nawet jakbyśmy brali ostre środki dostarczane z zewnątrz do organizmu... ;-)
 
Do góry