Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i po walce, mi tam szkoda Najmana. Nie tak to powinno wyglądać.
Można sobie śmieszkować, ale brak stójki dla Najmana, zresztą Okniński to potwierdził, to była pewna katastrofa, Najman nie miał najmniejszych szans się wykazać, to nie boks, a ja bym chciał zobaczyć co na tej płaszczyźnie jeszcze potrafi.
Żle się stało.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z Najmana nie był żaden wybitny bokser (żeby nie powiedzieć słaby) , a w mma to już jest parodia. Jest już wiekowy nie wiem po co się pcha do mma. W sumie to wiem $$$. Niestety obejrzał tą walkę i zrobiłem oglądalność :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zupełnie nie potrzebnie i tym bardziej wybitnym bokserem nie był, co zresztą sam uczciwie przyznał, ale to bokser, a nie przytulaniec, a jak słucham wypowiedzi reszty ferajny, a potem trafię na wywiad z Najmanem, to bez względu jakim jest fighterem, wolę już Najmana od tej fałszywej wrednej chołoty.
Szkoda mi jako człowieka, a kończyć powinien w ringu i tam ew. dostać lanie. Wówczas nie byłoby tematu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nawet nie próbował wyjść z położenia po obaleniu,tylko skulił się jak dziecko w pozycji embrionalnej ;-)
 

bielikk

New member
Bez reklam
Ale walka młody Pudzian vs Słodki pozytywnie mnie zaskoczyła.Najman powinien się uczyć :D

Co ciebie w tej walce zaskoczyło pozytywnie ??? Młody Pudzian ledwo to przeżył pomimo, że walkę wygrał. Zrobił się siny, nie mógł złapać powietrza, wydawało się, że ma zawał ... . "Typowa walka buraków spod wiejskiej dyskoteki" tak mogę podsumować tą walkę. Szkoda, że na "gali" nie wystąpiły siostry Godlewskie;):smile:;-):lol:
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No i po walce, mi tam szkoda Najmana. Nie tak to powinno wyglądać.
Można sobie śmieszkować, ale brak stójki dla Najmana, zresztą Okniński to potwierdził, to była pewna katastrofa, Najman nie miał najmniejszych szans się wykazać, to nie boks, a ja bym chciał zobaczyć co na tej płaszczyźnie jeszcze potrafi.
Żle się stało.
"jeszcze potrafi" - przecież on nigdy nie wygrał żadnej znaczącej walki. Potem przegrał z Saletą dwa razy, za każdym razem rzucając się na niego jak pod wiejską dyskoteką, kompletnie zero techniki, której już za czasu bycia bokserem (powinien tu być cudzysłów) również nie miał. Sama przegrana to nic, najlepsze były jego wypowiedzi, że nie czuję się przegrany bo bardziej poobijał Salete. Potem nadeszły walki z Pudzianem itd., które przegrał nie pokazując kompletnie swojego stylu pierwotnego czyli boksu. Następnie stworzył swoją galę K1, która okazała się totalnym niewypałem. Najman sam na niej zawalczył z totalnie nikim znanym. Wygrał z tym gościem i sam ogłosił się mistrzem Europy w K1 ciesząc się przy tym jakby co najmniej złoto olimpijskie zdobył :D Do tego po każdej przegranej mówił, że kończy karierę, ale za każdym razem wracał.

Gość jest śmieszny zarówno jako sportowiec, bokser, a co gorsza jako człowiek :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozczulać się nie ma sensu, zwyczajnie uważam, że nie powinien zniżać się chociażby z racji wieku, przeszłości sportowej (porażki, hejt) do walki z małolatem, zupełnie nie potrzebne, raz, że żenujące są te potyczki, żeby nie powiedzieć śmieszne, dwa, kompletnie nie miał szans się wykazać wchodząc w formułe o której nie ma pojęcia, rzucanie się w nogi, co to urna ma być? Ja jestem fanem boksu, a nie tych macanek na macie, a nikt też nie twierdzi, że to dobry boxer, nie o to chodzi, ale uważam, że jak ktoś miętosi się w sumo, to nie "wyjaśnia" spraw z zawodnikiem w formule Taekwondo, no ludzie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Rozczulać się nie ma sensu, zwyczajnie uważam, że nie powinien zniżać się chociażby z racji wieku, przeszłości sportowej (porażki, hejt) do walki z małolatem, zupełnie nie potrzebne, raz, że żenujące są te potyczki, żeby nie powiedzieć śmieszne, dwa, kompletnie nie miał szans się wykazać wchodząc w formułe o której nie ma pojęcia, rzucanie się w nogi, co to urna ma być? Ja jestem fanem boksu, a nie tych macanek na macie, a nikt też nie twierdzi, że to dobry boxer, nie o to chodzi, ale uważam, że jak ktoś miętosi się w sumo, to nie "wyjaśnia" spraw z zawodnikiem w formule Taekwondo, no ludzie.

Cały czas bronisz Najmana. Pamiętaj, że debiutował w MMA razem z Pudzianem. Zobacz jakie postępy zrobił ten drugi, a jakie Najman. Od tego czasu wszystkie jego walki były w MMA/K-1, ciekawe dlaczego? Wiadome, że gość robi to tylko i wyłącznie dla pieniędzy i po prostu śmieszne są te jego teksty mówiące o tym, że jest sportowcem, bokserem itd., a potem bierze pierwszą lepszą walkę z byle kim. Od dawna wiadomo, że największe pieniądze są ciągle w boksie, a że był strasznie słaby to skończył jako nazwisko do przerywania. Całkowicie rozmienił się na drobne, kompletny brak honoru.
Druga sprawa to nazywanie MMA "macankami na macie" jest trochę krzywdzące dla takich wirtuozów tego sportu jak GSP, Jon Jones czy Daniel Cormier.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skończ że już, bo bokiem już mi wychodzi Najman. Było, minęło.
Gdzie bronie, czytaj ze zrozumieniem. Wyjaśniam w mojej ocenie patową sytuacje człowieka która zupełnie nie potrzebnie pcha się w formułe o której nie ma pojęcia, w tym przy okazji warunków, a biorąc pod uwagę jego przechwałki, właśnie dlatego chciałbym zobaczyć co "jeszcze potrafi" w tym o czym tak dużo mówi.
Żle interpretujesz to co czytasz, ja nie oczekuje widowiska na światowym poziomie, bo każdy tutaj zna możliwości Najmana, a walki po której gość nie będzie miał żadnej wymówki, a tu zawsze coś.
No i w tym wypadku, uważam, że kompletnym nieporozumieniem jest pchanie się w formułe o której nie ma pojęcia, ktoś oczywiście napisze, że o boksie też nie ma pojęcia i robi nam się poziom dyskusji gimbazy którzy chowali się na raczkującym MMA, zakładając, że w sporcie liczy się tylko czołówka.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wyjaśniam w mojej ocenie patową sytuacje człowieka która zupełnie nie potrzebnie pcha się w formułe o której nie ma pojęcia, w tym przy okazji warunków, a biorąc pod uwagę jego przechwałki, właśnie dlatego chciałbym zobaczyć co "jeszcze potrafi" w tym o czym tak dużo mówi.
Nie ma co wyjaśniać. Napisałem wyżej o co mu chodzi i na tym można zakończyć temat tego śmiesznego gościa :D Mnie osobiście kompletnie nie ciekawi zarówno jego boks, jak i wszystko inne z nim związane. Kompletnie nie miał i nie ma nic do pokazania, a jego walki można udostępniać w formie gifów.

P. S.
UFC nie oglądasz?
 
Do góry